glazen stolp met biscuit heiligenbeeld 35h(l)

Kavelnr: 4818-042

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Zele

houten handgesneden beeld gesigneerd 33h(l)

Kavelnr: 4818-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Locatie: Zele

antiek biscuit heiligenbeeld st anna (l)(licht beschadigd)26h

Kavelnr: 4818-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Zele

antiek kruisbeeld 2 stuks(l) 50h

Kavelnr: 4818-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Zele

antiek wijwatervat 2 stuks(l)

Kavelnr: 4818-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Zele

lotje devotie(l)

Kavelnr: 4818-138

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Zele

Alle kavels - Decoratie - Devotie - Electro - Keuken - Kader - Antiek - Meubel - Tapijt - Uurwerk - Vaatwerk - Kledij - Varia - Vintage - Verzamelobject - Verlichting