Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Discoverlichting
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Led astro disco bal
1x led astro disco bal, draadloze remote, auto, sound, speed, flash, rotatie.
Kavelnr: 771-031 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Led rgb discobol
1x led rgb discobol, werkt op de maat van de muziek.
Kavelnr: 771-037 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 37,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers