Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Diverse Meubelen
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Spiegel
Spiegel, rococo stijl
Kavelnr: 1800-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Ovalen spiegel met goudkleurige omlijsting
Kavelnr: 1800-037 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Spiegel, vintage,
Kavelnr: 1800-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Krantenrekje
Krantenrekje , vintage
Kavelnr: 1800-108 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Salon in leder
Salon in leder, in goede staat
Kavelnr: 1800-209 Conditie: Gebruikt
Spiegel met hout
Spiegel met hout , oud
Kavelnr: 1800-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Wandklok
Kavelnr: 1800-251 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,40
Design cd rek
Design cd rek , zeer stabiel rek , met cd's
Kavelnr: 1800-257 Conditie: Gebruikt
Wandklokje in porselein
Wandklokje in porselein, oud
Kavelnr: 1800-259 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Rotan rekje
Rotan rekje, vintage
Kavelnr: 1800-270 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Klok
Klok,
Kavelnr: 1800-272 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Klokje
Klokje, niet getest
Kavelnr: 1800-399 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Spiegel, vintage
Kavelnr: 1800-427 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 27,00
Muurrek
Muurrek , met mat glas , 2 stuks
Kavelnr: 1800-458 Conditie: Gebruikt
Krantenrekje, vintage
Kavelnr: 1800-472 Conditie: Gebruikt
Brievenrekje in koper
Brievenrekje in koper, oud
Kavelnr: 1800-473 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Brievenrekje in hout
Brievenrekje in hout, vintage
Kavelnr: 1800-480 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Klok, sleutel aanwezig , 1 glasraampje beschadigd
Kavelnr: 1800-504 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Zetel
Zetel, in leder
Kavelnr: 1800-508 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Spiegel , antiek , met metaal en inlegstukjes, afm 41cm x 26 cm
Kavelnr: 1800-522 Conditie: Gebruikt
Kapstokje
Kapstokje, vintage
Kavelnr: 1800-531 Conditie: Gebruikt
Spiegel, vintage ,
Kavelnr: 1800-539 Conditie: Gebruikt
Zeteltje
Zeteltje , duo zit , met de originele stof
Kavelnr: 1800-545 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 85,00
Kapstok in hout
Kapstok in hout, met spreuk en koperen paardenkopjes
Kavelnr: 1800-546 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Houten rekje
Houten rekje, oud
Kavelnr: 1800-548 Conditie: Gebruikt
Houten rekje , oud
Kavelnr: 1800-549 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kinderwieg overtrek met kant
Kinderwieg overtrek met kant ,
Kavelnr: 1800-555 Conditie: Gebruikt
Wandklok, sleutel aanwezig
Kavelnr: 1800-569 Conditie: Gebruikt
Kapstok
Kapstok, design , zwaar
Kavelnr: 1800-596 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 14,00
Kavelnr: 1800-604 Conditie: Gebruikt
Zeteltje, duo zit, renaissance stijl, in zeer goede staat
Kavelnr: 1800-606 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 160,00
Tekenwerkblad
Tekenwerkblad , oud
Kavelnr: 1800-654 Conditie: Gebruikt
Zeteltje in zwart leder
Kavelnr: 1800-695 Conditie: Gebruikt
Ziekenhuismatras
Kavelnr: 1800-697 Conditie: Gebruikt
Taboeret
Taboeret, plm 3 stuks
Kavelnr: 1800-538 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Spiegeltje met houten omlijsting
Spiegeltje met houten omlijsting , met kuif , afm plm 34 cm hoog
Kavelnr: 1800-252 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting