Alle kavels
Diversen 1
Diversen 2
Diversen 3

Ets achter glas, gesigneerd, 24x32cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

Vintage houtsnijwerk, 68cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Denderleeuw

Biscuit beelden, gesigneerd,puntgaaf, 4 stuks, 13cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-27

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

Biscuit beeld, gesigneerd, puntgaaf, diam 16cm, hoogte 28cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Denderleeuw

Biscuit beeld, gesigneerd, puntgaaf, 12x9x22cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Denderleeuw

Antiek beeld, 26cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-30

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Denderleeuw

Design vintage luster Gaetano Sciolari, hanghoogte +- 90cm, diam +- 70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-31

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 500,00

Locatie: Denderleeuw

Design vintage luster Gaetano Sciolari, hanghoogte +- 95cm, diep +-35cm, breed +-120cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-32

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 525,00

Locatie: Denderleeuw

Oude foto op houten frame, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-33

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

Antieke glazen schaal (Fait en Belgique, diam 32cm) met smeedijzeren handvat met rozen en bladeren (20x42cm) , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-37

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Denderleeuw

Houten krukje, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-38

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

Microgolf Zanker, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-39

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Denderleeuw

Antieke kerstballen, 12 stuks, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-40

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Denderleeuw

Vintage slakom in originele doos met bestek en plateau, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-41

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Denderleeuw

Oosters tapijt, 302x192cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-42

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 90,00

Locatie: Denderleeuw

Antieke stolp, 51cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-43

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Denderleeuw

Antieke stolp, 53cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-44

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Denderleeuw

Antiek biscuit kerkbeeld, 45cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-45

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Denderleeuw

Antiek biscuit kerkbeeld, 45cm, kleine beschadiging aan hand, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-46

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Denderleeuw

Aziatisch houtsnijwerk, breed 30cm, hoog 70cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-47

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Denderleeuw

Oosters tafelkleed, 56x176cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-49

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 492-36

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 350,00

Locatie: Denderleeuw

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 104x175cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-34

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Denderleeuw

Kast gesculpteerd met motief van olifanten, 4 deurs, 2 laden, 100x45x220cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-35

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 140,00

Locatie: Denderleeuw

Spiegel met geslepen glas in goudkleurige kader, 75x135cm, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 492-48

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Diversen 1 - Diversen 2 - Diversen 3