Home > Oude veilingen > DIVERSE OLDTIMERS, VRACHTWAGEN, TRAPAUTO'S, JUKEBOX WURLITZER EN DIVERSE GOEDEREN (LOPPEM) (1884) > Diversen
Alle kavels Bromfiets Diversen Lichte Vrachtwagens Potten & Pannen Oldtimers Juke Box Stoelen Vrachtwagen Trapauto Wijnen
Alle Kavels Bromfiets Diversen Lichte Vrachtwagens Potten & Pannen Oldtimers Juke Box Stoelen Vrachtwagen Trapauto Wijnen
diversen
Afval container op wielen , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-065 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Locatie: Loppem
SBBF brommer , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 800,00
L'autopede tank, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-132 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €750,00
Huidig bod: € 2130,00
L'autopede roze moto, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-135 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 20 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 1650,00
L'autopede roze sneeuwscooter , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-133 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 1460,00
L'autopede rode sneeuwscooter , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1764-134 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 1480,00
Alle kavels - Bromfiets - Diversen - Lichte Vrachtwagens - Potten & Pannen - Oldtimers - Juke Box - Stoelen - Vrachtwagen - Trapauto - Wijnen