Afval container op wielen , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Loppem

SBBF brommer , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-136

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 800,00

Locatie: Loppem

L'autopede tank, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-132

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €750,00

Huidig bod: € 2130,00

Locatie: Loppem

L'autopede roze moto, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-135

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 1650,00

Locatie: Loppem

L'autopede roze sneeuwscooter , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 1460,00

Locatie: Loppem

L'autopede rode sneeuwscooter , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1764-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €500,00

Huidig bod: € 1480,00

Locatie: Loppem

Alle kavels - Bromfiets - Diversen - Lichte Vrachtwagens - Potten & Pannen - Oldtimers - Juke Box - Stoelen - Vrachtwagen - Trapauto - Wijnen