Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE PARTIJ DIERENBENODIGDHEDEN, DESIGN DECO EN MEUBILAIR, ENZ.(STEKENE) (2782) > Diversen
Alle kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
Alle Kavels Aquarium & Terrarium Deco Dierenbenodigdheden Dierenriemen Div. Dierenhokken Kooien Kat En Hond Tuin En Vijver Toiletsets Meubelen Diversen Verlichting Visgerief Vogelkooien Zwembad Toebehoren
wandborden
2 deco wandborden
Kavelnr: 2728-049 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Messenblok
messenblok, fabr. POINT-VIRGULE, bamboo
Kavelnr: 2728-053 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Kavelnr: 2728-054 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2728-055 Conditie: Nieuw
kookpot
kookpot voor confituur
Kavelnr: 2728-062 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
afvalbak
afvalbak, fabr. CURVER
Kavelnr: 2728-064 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
2x afvalbak, fabr. CURVER, 1 zonder wielen
Kavelnr: 2728-075 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
tafelgrill
tafelgrill, fabr. DAM, zonder verpakking
Kavelnr: 2728-087 Conditie: Nieuw
tafelgrill, fabr. DAM
Kavelnr: 2728-088 Conditie: Nieuw
kerstsokken
doos inh. kerstsokken kat
Kavelnr: 2728-104 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
planodozen
lot planodozen, bedrukt merry christmas
Kavelnr: 2728-105 Conditie: Nieuw
kleerhangers
7x design kleerhanger voor plafondmontage, fabr. J-LINE
Kavelnr: 2728-108 Conditie: Nieuw
fitness app.
fitness app., ABSWING
Kavelnr: 2728-116 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
fitness app., ABROCKET
Kavelnr: 2728-117 Conditie: Nieuw
laarzen en klompen
grote doos inh. div. rubberen laarzen en klompen
Kavelnr: 2728-118 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
diversen
3 dozen inh. diversen, w.o. kerstart. en hondensokken
Kavelnr: 2728-126 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
onderhoudsprodukten
doos inh. div. onderhoudsprodukten
Kavelnr: 2728-134 Conditie: Nieuw
grote doos inh. partij diversen, w.o. deco materiaal
Kavelnr: 2728-145 Conditie: Nieuw
trolley
shopping trolley
Kavelnr: 2728-148 Conditie: Nieuw
zitzakken en kussen
doos inh. 10 div. zitzakken en kussens
Kavelnr: 2728-180 Conditie: Nieuw
Biedingen: 18 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 50,00
Kavelnr: 2728-181 Conditie: Nieuw
Biedingen: 12 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 46,00
plant urnes
2x plant urne, BIOS
Kavelnr: 2728-092 Conditie: Nieuw
sneeuwschoppen
7 sneeuwschoppen
Kavelnr: 2728-065 Conditie: Nieuw
pallet inh. diversen, w.o. marmeren tafelbladen, terrarium benodigdheden, enz.
Kavelnr: 2728-115 Conditie: Nieuw
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
3 dozen plus bak inh. diversen, w.o. kerstart.
Kavelnr: 2728-127 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
3 dozen inh. div.
Kavelnr: 2728-146 Conditie: Nieuw
Biedingen: 5 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 19,00
Diversen
parasol, lot kaders plus enige diversen
Kavelnr: 2728-045 Conditie: Nieuw
Biedingen: 8 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 26,00
knuffels
3 dozen inh. div. knuffels
Kavelnr: 2728-079 Conditie: Nieuw
Biedingen: 19 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 80,00
partij ongemonteerde en beschadigde design artikelen, J-LINE
Kavelnr: 2728-167 Conditie: Nieuw
Biedingen: 17 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 45,01
Alle kavels - Aquarium & Terrarium - Deco - Dierenbenodigdheden - Dierenriemen - Div. Dierenhokken - Kooien - Kat En Hond - Tuin En Vijver - Toiletsets - Meubelen - Diversen - Verlichting - Visgerief - Vogelkooien - Zwembad Toebehoren