Home > Oude veilingen > KIEP-AANHANGWAGEN, GARAGE HEFBRUG, GEREEDSCHAPPEN, SPEELGOED, ELEKTRO, ENZ. (RIJKEVORSEL) (656) > Diversen
Alle kavels Aanhangwagens Diversen Aannemersmaterialen Elektro Keukenmaterialen Gereedschappen Machines Speelgoed
Alle Kavels Aanhangwagens Diversen Aannemersmaterialen Elektro Keukenmaterialen Gereedschappen Machines Speelgoed
verlichting
Buitenverlichting met bewegingsmelder
Kavelnr: 371-020 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Rijkevorsel
Verlichting
Bouwlamp met dubb. Stopcontact
Kavelnr: 371-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Divers
Sneeuwketting nw in tas
Kavelnr: 371-025 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 371-027 Conditie: Nieuw
Lamp met sensor
Kavelnr: 371-028 Conditie: Nieuw
Vacuum zandstraal aparaat
Kavelnr: 371-029 Conditie: Gebruikt
Accordion
Zeer uniek item Accordion geheel ingelegd met briljantjes
Kavelnr: 371-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 220,00
Drone
Drone SKY HERO kompleet met HD camera
Kavelnr: 371-546 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Shake n take set
Kavelnr: 371-569 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kavelnr: 371-570 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 371-571 Conditie: Nieuw
Cameraset
Complete camera set 4 cam. En recorder met bedrading
Kavelnr: 371-632 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 210,00
Grote partij crème zalf lotion enz moet u zien
Kavelnr: 371-633 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 200,00
Zonnebank
Unieke gezichtsbruiner zeer proff hoge verkoop waarde
Kavelnr: 371-634 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €500,00
Huidig bod: € 525,00
Schoolgerief
6 pallets school/kantoor gerief teveel om te noemen kom kijken
Kavelnr: 371-639 Conditie: Nieuw
Ladenblok
verrijdbare ladenblok zeer goede kwaliteit
Kavelnr: 371-640 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 371-641 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 371-642 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Kavelnr: 371-643 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 371-644 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 371-645 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 371-646 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aanhangwagens - Diversen - Aannemersmaterialen - Elektro - Keukenmaterialen - Gereedschappen - Machines - Speelgoed