Home > Oude veilingen > EINDEJAARSCADEAU’S AAN DUMPINGPRIJZEN, WO. HUISHOUDTOESTELLEN, FONDEUSETS, WOKSETS, PARFUMS, KLEDING, DECORATIE, WIJN ENZ. (TURNHOUT) (4649) > Electrische Huishoudtoestellen
Alle kavels Boeken Decoratie Electrische Huishoudtoestellen Kerstgerief Kleding Parfum Verwarming Wijnen
Alle Kavels Boeken Decoratie Electrische Huishoudtoestellen Kerstgerief Kleding Parfum Verwarming Wijnen
strijkijzer
Kavelnr: 4696-053 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Turnhout
Kavelnr: 4696-054 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 4696-055 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-056 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Kavelnr: 4696-057 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Kavelnr: 4696-058 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-059 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-060 Conditie: Nieuw
stoomer
hand stoomreiniger Tristar medaille beste koop gehaald bij test + auto stofzuiger, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-061 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-062 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-063 Conditie: Nieuw
hotdog/chocolade
hotdogmaker en chocoladefontein van Tristar, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-064 Conditie: Nieuw
Biedingen: 6 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 20,00
Kavelnr: 4696-065 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Kavelnr: 4696-066 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kavelnr: 4696-067 Conditie: Nieuw
keuken/auto
gourmetstel 2pers,+electrisch snijmesTristat+doosopener Tristar en auto stofzuiger, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-068 Conditie: Nieuw
gourmetstel 2pers,+electrisch snijmesTristat+keukenbranner Tristar en auto stofzuiger, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-069 Conditie: Nieuw
keukentoestellen
Friteuse/Fondeu Tristar +keukenweegschaal+gourmetstel 2persen keukenbrannertje Tristar, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-070 Conditie: Nieuw
rijstkoker Tristar+keukenbrannertje Tristar gratis universele stofzuigervoet en stofzuigerzakken
Kavelnr: 4696-071 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 4696-072 Conditie: Nieuw
Grote chocolade fontein Tristar+keukenbrannertje Tristar Gratis universele stofzuigervoet en stofzuigerzakken
Kavelnr: 4696-073 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-074 Conditie: Nieuw
grill
Raclette/grill voor 6personen Gratis universele stofzuigervoet en stofzuigerzakken
Kavelnr: 4696-075 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-076 Conditie: Nieuw
fondeu
Fondeu toestel met zes sauspotjes Gratis universele stofzuigervoet en stofzuigerzakken, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-077 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-078 Conditie: Nieuw
stoomkoker
voedselstomer+ wokpan, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-079 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-080 Conditie: Nieuw
yogurt/wok
yogurtmaker + wokpan, verpakkingsdoos kan licht beschadigd zijn kom naar kijkdag AUB
Kavelnr: 4696-081 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-082 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 4696-083 Conditie: Nieuw
wok/wadjan
wok/wadjanset voor 4 personen ook voor pannekoekjes
Kavelnr: 4696-084 Conditie: Nieuw
wokken
grote wokpan ook te gebruiken als warmhoudplaat voor voedsel pannen
Kavelnr: 4696-085 Conditie: Nieuw
wokset 5 in1 vele mogelijkheden
Kavelnr: 4696-086 Conditie: Nieuw
brood bakken
broodbak machine van Tristar
Kavelnr: 4696-088 Conditie: Nieuw
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 24,00
wokset voor 6 personen
Kavelnr: 4696-087 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Alle kavels - Boeken - Decoratie - Electrische Huishoudtoestellen - Kerstgerief - Kleding - Parfum - Verwarming - Wijnen