Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN: STARTPRIJZEN V.A.1€ (HECHTEL-EKSEL) (3918) > Feestdagen-Verlichting
Alle kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Alle Kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Draadverlichting led 1meter
Draadverlichting led 1meter, Werkt op batterijen , ideaal om tafelversiering en decoratieve stukken te verlichten , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Hechtel-Eksel
Kavelnr: 3922-011 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3922-017 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3922-018 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3922-019 Conditie: Nieuw
Draadverlichting 200leds 1,9meter
Tafel/decoratie draadverlichting , 230volt , met afstandsbediening , nieuw in verpakking ,niet getest
Kavelnr: 3922-035 Conditie: Nieuw
Vuurwerk effecten glasbol
Glasbol met led vuurwerk effecten , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-206 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
deco kerst
Kerstlaarn met ledverlichting , sneeuwval en 8 verschillende kerstliedjes
Kavelnr: 3922-207 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
geschikt voor binnen en buiten , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-208 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Werkt op batterijen , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-209 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 3922-210 Conditie: Nieuw
Kerstboom verlichting 100leds warmwit 1,5meter,230volt , nieuw en ongebruikt , verpakking licht beschadigd
Kavelnr: 3922-213 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Diversen - Feestdagen-Decoratie - Feestdagen-Verkleding - Feestdagen-Verlichting - Hobby - Huishoud Elektro - Huishouden - Juwelen En Horloges - Keuken En Deco - Kledij - Lichaamsverzorging - Multimedia - Opbergen - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Diversen - Speelgoed-Educatief - Speelgoed-Knutselen - Tassen