Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Geluid Sets
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Geluid set 2x 1000W
1x geluid set 2x 1000W, pa boxen met 15 inch woofer met afmetingen van 68 x 33 x 45 cm, versterker Dap, mengpaneel en kabels
Kavelnr: 906-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €550,00
Huidig bod: € 550,00
Locatie:
Bied mee
Flightcase met geluid apparatuur
1x flightcase met geluid apparatuur, 19 inch flightcase met daar in, dubbele cd/mp3/usb speler, versterker 300W, mengpaneel, aansluit kabels , Conditi...
Kavelnr: 906-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 285,00
Geluid set 2x 600W
1x geluid set 2x 600W, 2x pa boxen van 600W, flightcase met geluid apparatuur, 19 inch flightcase met daar in, dubbele cd/mp3/usb speler, versterker ...
Kavelnr: 906-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Geluid set 4x 1000W
1x geluid set 4x 1000W, deze set bestaat uit 4x 1000W/15 inch full range kasten, 1x Pro versterker DAP-AUDIO met 2x 260W RMS vermogen, 1x Mengpaneel 2...
Kavelnr: 906-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €645,00
Huidig bod: € 645,00
1x geluid set 2x 600W, deze set betstaat uit een versterker van 300W, een mixer met echo effecten, 2x 600W pa boxen, aansluit en speaker kabels , Cond...
Kavelnr: 906-127 Conditie: Gebruikt
1x geluid set 2x 600W, deze set betstaat uit een versterker van 300W, een mixer met echo effecten, 2x 600W pa boxen, aansluit en speaker kabels en sta...
Kavelnr: 906-128 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €425,00
Huidig bod: € 425,00
Kavelnr: 906-129 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €475,00
Huidig bod: € 475,00
Geluid set
1x geluid set, versterker met usb en bluetooth, 2x boxen , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-166 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Geluid set 300W
1x geluid set 300W, 2x boxen van elk 150W, kabels, versterker met usb en bluetooth en microfoon , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-177 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers