Home > Oude veilingen > ANTIEK, VINTAGE, ENZ. UIT DIVERSE BOEDELS (PASSENDALE) (2879) > Gereedschap
Alle kavels Decoratie Devotie Diversen Electro Fiets Gereedschap Huisraad Kaders Koffers/Kisten Meubelen Reclame Tuin Vazen Verlichting
Alle Kavels Decoratie Devotie Diversen Electro Fiets Gereedschap Huisraad Kaders Koffers/Kisten Meubelen Reclame Tuin Vazen Verlichting
gereedschap
Kavelnr: 2830-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Passendale
curver met gereedschap
Kavelnr: 2830-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kavelnr: 2830-100 Conditie: Gebruikt
sneeuwkettingen
sneeuwketting auto
Kavelnr: 2830-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
lavabo
Lavabo
Kavelnr: 2830-124 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2830-125 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2830-126 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2830-127 Conditie: Gebruikt
ladder
3 treden ladder
Kavelnr: 2830-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
houten kleine ladder
Kavelnr: 2830-153 Conditie: Gebruikt
5 treden ladder
Kavelnr: 2830-154 Conditie: Gebruikt
7 treden ladder
Kavelnr: 2830-155 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
marmeren blad
marmeren blad 130x30
Kavelnr: 2830-200 Conditie: Gebruikt
trapje
vintage trapje
Kavelnr: 2830-204 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
bak met gereedschap
Kavelnr: 2830-208 Conditie: Gebruikt
electro
lot electro
Kavelnr: 2830-213 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
transportkar
transportkar 200x60
Kavelnr: 2830-214 Conditie: Gebruikt
kar
metalen kar 175x80x70
Kavelnr: 2830-215 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2830-216 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Alle kavels - Decoratie - Devotie - Diversen - Electro - Fiets - Gereedschap - Huisraad - Kaders - Koffers/Kisten - Meubelen - Reclame - Tuin - Vazen - Verlichting