Home > Oude veilingen > VEILING AZIATICA, TAPIJTEN, STRIPS, SCHILDERIJEN, LIMOGES, ANTIEKE KROONLUCHTER, BROCANTE, VINTAGE ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4047) > Glaswerk En Kristal
Alle kavels Antieke Kroonluchter Boeken Aziatica Beelden CD Devotica Brocante En Curiosa DVD Glaswerk En Kristal Keukenmateriaal Koperwerk Klokken En Horloges Limoges Meubilair Strips Schilderijen En Kaders Taxidermie Tapijten Vintage Verlichting
Alle Kavels Antieke Kroonluchter Boeken Aziatica Beelden CD Devotica Brocante En Curiosa DVD Glaswerk En Kristal Keukenmateriaal Koperwerk Klokken En Horloges Limoges Meubilair Strips Schilderijen En Kaders Taxidermie Tapijten Vintage Verlichting
Kristallen dekselschaal met messing
Kristallen dekselschaal met messing ΓΈ18cm H21cm
Kavelnr: 4062-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 33,00
Schaal met 6 potjes
Schaal met 6 potjes, vergulde rand
Kavelnr: 4062-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Kristallen vaas 25cm
Kavelnr: 4062-162 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Kristallen karaf 24cm
Kavelnr: 4062-163 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
Lot 8 stuks
Kavelnr: 4062-176 Conditie: Gebruikt
Val-Saint-Lambert dekselpotje
Val-Saint-Lambert dekselpotje 9x14cm
Kavelnr: 4062-179 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
Dessertglazen nieuw
Kavelnr: 4062-181 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Val-Saint-Lambert asbak
Val-Saint-Lambert asbak, beschadigd!
Kavelnr: 4062-220 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Vazen 3 stuks
Vazen 3 stuks, chips!
Kavelnr: 4062-228 Conditie: Gebruikt
Val-Saint-Lambert lampenvoet 27cm
Kavelnr: 4062-191 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
Alle kavels - Antieke Kroonluchter - Boeken - Aziatica - Beelden - CD - Devotica - Brocante En Curiosa - DVD - Glaswerk En Kristal - Keukenmateriaal - Koperwerk - Klokken En Horloges - Limoges - Meubilair - Strips - Schilderijen En Kaders - Taxidermie - Tapijten - Vintage - Verlichting