Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. (ELEKTR.) FIETSEN (DENDERLEEUW) (2902) > Herenfietsen
Alle kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Damesfietsen Herenfietsen Elektr. Fietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Herenfiets
nieuwe zeer sterke herenfiets, QUAIDO, 53 inch, SHIMANO TOURNEY TZ versnellingen
Kavelnr: 2855-25 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2855-26 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-27 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-28 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2855-29 Conditie: Nieuw