Verguld houten beeld voorstellend Kuan Yin. Hoogte 119 cm

Kavelnr: 1284-669

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Hamme

polychroom houten beeld op sokkel voorstellend monnil. H. 58 cm

Kavelnr: 1284-670

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Locatie: Hamme

Polychroom houten tempelbeeld. 1ste helft 20ste eeuw. H.78 cm

Kavelnr: 1284-671

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Hamme

Fluitspeelster met schapen in verguld hout. H. 60 cm

Kavelnr: 1284-672

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Locatie: Hamme

lady met tablet in verguld hout. H. 80 cm

Kavelnr: 1284-673

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Hamme

Alle kavels - Boeken - Bonsai - Diorama - Dioramas - Divers - Houten Beelden - Huisjes - Juwelen - Kaarsen - Olielampjes - Poppen - Porselein - Shiwan Beeld - Shiwan Beelden - Varia - Vogels - Zeepjes