Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN: STARTPRIJZEN V.A.1€ (HECHTEL-EKSEL) (3918) > Huishoud Elektro
Alle kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Alle Kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
groentenhakker/staafmixer
Progress groentenhakker/staafmixer, 230volt 350watt , getest op werking , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-043 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Hechtel-Eksel
Eischaal knipper
Eischaal knipper , Zacht gekookt eitje snel openen , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-069 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Koffiezet
Saeco Tchibo capsule Cafissimo compact prof edition, 230volt 1850watt , nieuw en ongebruikt , verpakking licht beschadigd
Kavelnr: 3922-070 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Eierkoker
Princess 262041 - Eierkoker, 230volt 300watt , tot 6 eieren tegelijk zacht koken , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-072 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Saeco Tchibo capsule Cafissimo capsule koffiezet , met geintegreerde melkopschuimer , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-204 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Broodbakmachine - Zwart/Zilver
automatische programma's voor brood, jam en glutenvrij , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3922-214 Conditie: Nieuw
Handtas
Koffiezetapparaat 2-in-1 - Bonen en Filterkoffie - Tot 6 kopjes – Timerfunctie , nieuw in ongeopende verpakking
Kavelnr: 3922-215 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Diversen - Feestdagen-Decoratie - Feestdagen-Verkleding - Feestdagen-Verlichting - Hobby - Huishoud Elektro - Huishouden - Juwelen En Horloges - Keuken En Deco - Kledij - Lichaamsverzorging - Multimedia - Opbergen - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Diversen - Speelgoed-Educatief - Speelgoed-Knutselen - Tassen