Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN: STARTPRIJZEN V.A.1€ (HECHTEL-EKSEL) (3918) > Huishouden
Alle kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Alle Kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Houten thee box
Houten thee box , Afmeting 22x18x9cm , 6 vakken, bewaarbox voor thee
Kavelnr: 3922-009 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Locatie: Hechtel-Eksel
keukenblok
Keukenklok met temperatuur en vochtigheids indicator, diameter 22cm , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-014 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
noodlampen
2x 7 watt led noodlamp met sensor E27 Fitting, Bij stroomuitval blijft deze lamp nog 4 uur branden
Kavelnr: 3922-020 Conditie: Nieuw
glazen
6x latté macchiato glazen 280ml , nieuw in doos
Kavelnr: 3922-025 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Koffiecup houder
Koffiecup houder - RVS - Nespresso Cups - OrdenenHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-029 Conditie: Nieuw
deurstopper
Olympia deurstopper met alarmHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-032 Conditie: Nieuw
bewaardoos
Lock&lock 4 vaks bewaardoosHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-033 Conditie: Nieuw
Rival bewaarbox 3delig
Rival bewaarbox 3delig, box 4liter , box 2,4liter , box 1,3liter , 1box heeft lichte schade maar perfect bruikbaar , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-036 Conditie: Nieuw
Proline tafelventilator
Proline tafelventilator, 230volt 40watt , zwenkfunctie , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-041 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Partij 5 inox schalen
Partij 5 inox schalen, nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-045 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
ultrasoon vlekken behandelen
Seg ultrasoon vlekken behandelen, Herlaadbaar via usb , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-047 Conditie: Nieuw
Partij poetsgerei
Partij poetsgereiHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-049 Conditie: Nieuw
dispenser
Kavelnr: 3922-054 Conditie: Nieuw
messenblok
Messenblok Universeel - 15 x 6 x 39.5 Cm bamboe , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-055 Conditie: Nieuw
Voorraadpot
Voorraadpot - KJ Collection Denmark - Onions - witHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-056 Conditie: Nieuw
dienblad
Metalen dienblad in hartvormHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-057 Conditie: Nieuw
Partij sponzen en schuurmiddelen
Partij sponzen en schuurmiddelenHuishoudelijk-poetsen
Kavelnr: 3922-058 Conditie: Nieuw
2x Curver linnenmanden
2x Curver linnenmandenHuishoudelijk-toebehoren
Kavelnr: 3922-062 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Kavelnr: 3922-065 Conditie: Nieuw
Stro bezem klassiek
Stro bezem klassiek, Nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-073 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 3922-074 Conditie: Nieuw
traphek
Verstelbaar traphek wit , Verstelbaar van 75 tot 115cm , nieuw en ongebruikt , verpakking beschadigd
Kavelnr: 3922-075 Conditie: Nieuw
Bierflessen opzetstuk
Bierflessen opzetstuk Taste Hero , Geschikt voor alle glas bierflesjes ,
Kavelnr: 3922-081 Conditie: Nieuw
zeef
Leifheit metalen zeef, diameter 20cm , nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-104 Conditie: Nieuw
bewaarboxen
7delige bewaarbox diverse, Nieuw en ongebruikt
Kavelnr: 3922-109 Conditie: Nieuw
Etagere gebak, fruit , koekjes , in aardewerk
Etagere gebak, fruit , koekjes , in aardewerk, Diameter ca 20cm , 2 etages , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-116 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Kavelnr: 3922-117 Conditie: Nieuw
Kachel
Blokker BL-24102 Ventilatorkachel 2000W , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-205 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
citruspers
Herzberg HG-CK179: Citruspers & maatkom Grijs , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-216 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Diversen - Feestdagen-Decoratie - Feestdagen-Verkleding - Feestdagen-Verlichting - Hobby - Huishoud Elektro - Huishouden - Juwelen En Horloges - Keuken En Deco - Kledij - Lichaamsverzorging - Multimedia - Opbergen - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Diversen - Speelgoed-Educatief - Speelgoed-Knutselen - Tassen