Home > Oude veilingen > SINTERKLAAS VEILING NIEUWE KINDERFIETSEN MINERVA (DENDERLEEUW) (2513) > Jongensfietsen 24"
Alle kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Kinderfiets
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type SONIC BOY, kinderfiets 24 “ shimano 7 speed
Kavelnr: 2440-01 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €155,00
Huidig bod: € 155,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2440-02 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-03 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-04 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-05 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Jongensfietsen 24" - Jongensfietsen 26" - Meisjesfietsen 24" - Meisjesfietsen 26"