Home > Oude veilingen > SINTERKLAAS VEILING NIEUWE KINDERFIETSEN MINERVA (DENDERLEEUW) (2513) > Jongensfietsen 26"
Alle kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Kinderfiets
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type ARROW, alu cross- bike 26 “ 21 speed
Kavelnr: 2440-26 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2440-27 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-28 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-29 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-30 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-31 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-32 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-33 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-34 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-35 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-36 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-37 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-38 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-39 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-40 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-41 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-42 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-43 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-44 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2440-45 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Jongensfietsen 24" - Jongensfietsen 26" - Meisjesfietsen 24" - Meisjesfietsen 26"