Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE HEREN-, DAMES- EN KINDERFIETSEN (DENDERLEEUW) (2803) > Jongensfietsen 26"
Alle kavels Damesfietsen Herenfietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Alle Kavels Damesfietsen Herenfietsen Jongensfietsen 24" Jongensfietsen 26" Meisjesfietsen 24" Meisjesfietsen 26"
Kinderfiets
Kinderfiets, fabr. MINERVA, type ARROW, alu cross- bike 26 “ 21 speed
Kavelnr: 2749-76 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 135,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2749-77 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Kavelnr: 2749-78 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-79 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-80 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-81 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-82 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-83 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-84 Conditie: Nieuw
Kavelnr: 2749-85 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Damesfietsen - Herenfietsen - Jongensfietsen 24" - Jongensfietsen 26" - Meisjesfietsen 24" - Meisjesfietsen 26"