Kinderfiets, fabr. MINERVA, type ARROW, alu  cross- bike  26 “   21 speed

Kavelnr: 2855-35

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 135,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-36

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-37

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-38

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2855-39

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Denderleeuw