Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN: STARTPRIJZEN V.A.1€ (HECHTEL-EKSEL) (3918) > Juwelen En Horloges
Alle kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
Alle Kavels Diversen Feestdagen-Decoratie Feestdagen-Verkleding Feestdagen-Verlichting Hobby Huishoud Elektro Huishouden Juwelen En Horloges Keuken En Deco Kledij Lichaamsverzorging Multimedia Opbergen Speelgoed-Bouwsets Speelgoed-Diversen Speelgoed-Educatief Speelgoed-Knutselen Tassen
opbergbox
Horloge opbergbox met 5 vakken, Zware uitvoering met fluweel , box tot 5 horloges ,afmeting 31x10x11cm
Kavelnr: 3922-021 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Hechtel-Eksel
halsketting
Zilverkleurige halsketting met harten en steentjes hanger , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-140 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Zilverkleurige halsketting met slang steentjes hanger , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-142 Conditie: Nieuw
S925 Sterling Zilver Halsketting met druppel , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-143 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
S925 Sterling Zilver Halsketting met bliksemschicht en zirconia steentjes , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-144 Conditie: Nieuw
uurwerk
Trendy goudkleurige heren horloge , bezet met kristallen , batterij te vervangen , nieuw
Kavelnr: 3922-161 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Trendy goudkleurige dames horloge , bezet met kristallen , nieuw
Kavelnr: 3922-162 Conditie: Nieuw
ringset
Fashion trendy 2delige rose goudkleurige ringenset mt aanpasbaar , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-164 Conditie: Nieuw
ring
Fashion trendy ring met zirkonia steentjes R532-004,goudkleurig ,mt aanpasbaar ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-165 Conditie: Nieuw
oorhangers
Fashion trendy zilverkleurige oorhangers met steentjes E426-017 ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-166 Conditie: Nieuw
Fashion trendy goudkleurige oorhangers met steentjes E426-017 ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-167 Conditie: Nieuw
Fashion trendy goudkleurige halsketting met slang en steentjes , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-168 Conditie: Nieuw
Fashion trendy goudkleurige halsketting met fresh water parel ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-169 Conditie: Nieuw
Fashion trendy zilverkleurige halsketting met coin en parel 026s ,nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-170 Conditie: Nieuw
Fashion trendy goudkleurige halsketting met coin en parel 026g , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-171 Conditie: Nieuw
Fashion trendy zilverkleurige halsketting met fresh water parel 004s , nieuw in verpakking
Kavelnr: 3922-172 Conditie: Nieuw
Fashion trendy goudkleurige halsketting met coin en steentjes 023g
Kavelnr: 3922-173 Conditie: Nieuw
Ketting
Boccia Titanium 0827.0145 Unisex Ketting 45 cm , nieuw en ongebruikt , verpakking licht beschadigd
Kavelnr: 3922-212 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Diversen - Feestdagen-Decoratie - Feestdagen-Verkleding - Feestdagen-Verlichting - Hobby - Huishoud Elektro - Huishouden - Juwelen En Horloges - Keuken En Deco - Kledij - Lichaamsverzorging - Multimedia - Opbergen - Speelgoed-Bouwsets - Speelgoed-Diversen - Speelgoed-Educatief - Speelgoed-Knutselen - Tassen