Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Juwelen
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Juwelenhouder met spiegel
Juwelenhouder met spiegel, zeer fraai , afm plm 33 cm
Kavelnr: 1800-529 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Horloge
Horloge , vintage, met sleutel
Kavelnr: 1800-589 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 41,10
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting