Home > Oude veilingen > COMPLETE INBOEDEL, WO.: MEUBELEN, ANTIEK, BOEKEN, DECORATIE, VINTAGE, ELEKTRO ENZ. (BEVEREN-WAAS) (3676) > Kader
Alle kavels Boeken Antiek Decoratie Devotie Glaswerk Elektro Kader Meubel Tapijt Vaatwerk Varia Verlichting Vintage
Alle Kavels Boeken Antiek Decoratie Devotie Glaswerk Elektro Kader Meubel Tapijt Vaatwerk Varia Verlichting Vintage
partij kaders
7 stuks ovale kaders(hal)
Kavelnr: 3662-013 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Beveren-Waas
vergulde kader
prachtige vergulde kader 67x77(living)
Kavelnr: 3662-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 12,00
grote partij kaders(living)
Kavelnr: 3662-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
antieke vergulde kader 30x35(living)
Kavelnr: 3662-037 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 17,00
schilderij
2 stuks schilderij op paneel(living)
Kavelnr: 3662-038 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 7,00
gesigneerd schilderij PAUWELS 80x70h(living)
Kavelnr: 3662-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 40,00
4 kaders
4 kaders 42x32(living)
Kavelnr: 3662-051 Conditie: Gebruikt
vergulde kaderr
antieke vergulde kader 72x63(living)
Kavelnr: 3662-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
schilderij op doek gesigneerd FRANKEN 88x98(living)
Kavelnr: 3662-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
schilderij op doek gesigneerd K. DE DOBBELAER 37x43(living)
Kavelnr: 3662-081 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 19,00
antieke kader
antieke kader 1m12x68(gang)
Kavelnr: 3662-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
2 kaders
2 vergulde kaders 20x20(sl1)
Kavelnr: 3662-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
kader 64x48(sl1)
Kavelnr: 3662-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 10,00
Alle kavels - Boeken - Antiek - Decoratie - Devotie - Glaswerk - Elektro - Kader - Meubel - Tapijt - Vaatwerk - Varia - Verlichting - Vintage