Categorieën in deze veiling

7 stuks ovale kaders(hal)

Kavelnr: 3662-013
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

prachtige vergulde kader 67x77(living)

Kavelnr: 3662-014
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

grote partij kaders(living)

Kavelnr: 3662-015
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

antieke vergulde kader 30x35(living)

Kavelnr: 3662-037
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €6,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

2 stuks schilderij op paneel(living)

Kavelnr: 3662-038
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €6,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

gesigneerd schilderij PAUWELS 80x70h(living)

Kavelnr: 3662-048
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €40,00

Huidig bod: € 40,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

4 kaders 42x32(living)

Kavelnr: 3662-051
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 1
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

antieke vergulde kader 72x63(living)

Kavelnr: 3662-064
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

schilderij op doek gesigneerd FRANKEN 88x98(living)

Kavelnr: 3662-080
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

schilderij op doek gesigneerd K. DE DOBBELAER 37x43(living)

Kavelnr: 3662-081
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €15,00

Huidig bod: € 19,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

antieke kader 1m12x68(gang)

Kavelnr: 3662-099
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 15,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

2 vergulde kaders 20x20(sl1)

Kavelnr: 3662-107
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

kader 64x48(sl1)

Kavelnr: 3662-115
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Beveren-Waas

Bied mee

<1>

Categorieën in deze veiling

Alle kavels - Boeken - Antiek - Decoratie - Devotie - Glaswerk - Elektro - Kader - Meubel - Tapijt - Vaatwerk - Varia - Verlichting - Vintage

Categorieën in deze veiling