groot schilderij op doek gesigneerd MARRE(ned schilder)1m65x85(gar)

Kavelnr: 4151-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Beveren-Waas

gesigneerde tekening achter glas37x43(sla)

Kavelnr: 4151-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Beveren-Waas

gesigneerde naakttekening achter glas32x43(sla)

Kavelnr: 4151-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Beveren-Waas

schilderij op doek 75x46 gesigneerd PR DE CONINCK anno 1949(slv)

Kavelnr: 4151-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Beveren-Waas

antieke artdeco fotokaders 4 stuks waaronder marmer(slv)

Kavelnr: 4151-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Beveren-Waas

schilderij op doek 97x84gesigneerd R VAN HOECK(belgische schilder)(living)

Kavelnr: 4151-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Beveren-Waas

2 schilderijen op paneel 34x37 gesigneerd(living)

Kavelnr: 4151-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Beveren-Waas

schilderij op doek gesigneerd97x66(living)

Kavelnr: 4151-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Beveren-Waas

zeer oud vermoedelijk 19de eeuwschilderij op doek klooster melsele 75x93(living)

Kavelnr: 4151-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Beveren-Waas

schilderij op doek gesigneerd GERLO 79X68(living)

Kavelnr: 4151-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Beveren-Waas

2 antieke kaders 45x38(gar)

Kavelnr: 4151-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Beveren-Waas

schilderij op doek 1mx82gesigneerd R VAN HOECK(belgische schilder)(trap)

Kavelnr: 4151-038

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €40,00

Huidig bod: € 130,00

Locatie: Beveren-Waas

Alle kavels - Antiek - Antiek 1 - Antiek 2 - Boek - Devotie - Drank - Elektro - Glaswerk - Keuken - Meubel - Muziek - Kader - Tuin - Varia - Kader 1 - Verlichting - Verzamelobject - Vintage