Home > Oude veilingen > DIV. GOEDEREN, WO. DECORATIE, ELEKTRO, KADERS, SCHILDERIJEN, LECTUUR, MEUBELEN, VINTAGE ENZ. DEEL 2 (HULST) (NL) (4274) > Kaders / Schilderijen
Alle kavels Affiche / Posters Decoratie Divers Elektro Kaders / Schilderijen Lectuur Luchter Meubelen Papierwaren Militaria Religieus Servies Speelgoed Tapijt Textiel Uurwerken Verzameling Vintage
Alle Kavels Affiche / Posters Decoratie Divers Elektro Kaders / Schilderijen Lectuur Luchter Meubelen Papierwaren Militaria Religieus Servies Speelgoed Tapijt Textiel Uurwerken Verzameling Vintage
Bloemen Capo Di Monte
Kavelnr: 4300-371 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Locatie: Hulst (Nederland)
Kavelnr: 4300-372 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Litho
Kavelnr: 4300-373 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Aquarel Theys
Kavelnr: 4300-374 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €38,00
Huidig bod: € 55,00
Litho Scheppens
Kavelnr: 4300-375 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Schilderij Stilleven
Kavelnr: 4300-376 Conditie: Gebruikt
Afdrukken
Afdrukken A. Durer afdruk rond 1900
Kavelnr: 4300-412 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude fotokaders 3 stuks
Kavelnr: 4300-453 Conditie: Gebruikt
Aquarel
Kavelnr: 4300-377 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Alle kavels - Affiche / Posters - Decoratie - Divers - Elektro - Kaders / Schilderijen - Lectuur - Luchter - Meubelen - Papierwaren - Militaria - Religieus - Servies - Speelgoed - Tapijt - Textiel - Uurwerken - Verzameling - Vintage