schilderij op doek 93x72 gesigneerd florent smet 1961, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 29,00

Locatie: Lokeren

schilderij op paneel 48x46 gesigneerd SMET, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-050

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek70x80 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd GOOSSENS, prachtige kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Lokeren

kader met prent 90x1m10, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

4 gravure's(1 zonder kader), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

2 spreuken in kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

2 bolle kaders met bloemenmotief 15x18, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-076

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

2 kaders(waarvan 1 anton pieck)gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

afrikaans schilderij op paneel 66x45 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-079

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

kader in gestoken doek 62x74, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

2 schilderijen op doek, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

partij kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 57x48, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Lokeren

gravure achter glas 35x42 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

3 handmade engelse kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Lokeren

tekening achter glas 65x54gesigneerd anno 1964, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-120

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

zijdebloem achter glas 34x23, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-121

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lokeren

prent achter glas'winter op de schelde'93x63, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

antieke kader 50x61, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1340-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

4 kaders waaronder gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-154

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 49x59, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-192

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lokeren

2 antieke fotokadertjes, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-193

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

3 ovale fotokadertjes, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-194

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

sleutelkastje&kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-234

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

oosterse glazen kader 1m27x52, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd MADEBA 1m08x1m46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-265

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

2 kaders achter glas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-287

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1340-290

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 36,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1340-298

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 77x49, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-302

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 72x41, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-303

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

partij kaders&magneetbord, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1340-382

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1340-393

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

Alle kavels - Antiek 1 - Beelden - Collector Items - Decoratie - Antiek 2 - Diversen - Meubelen - Electro - Varia - Kaders En Schilderijen - Vazen - Verlichting - Vintage