Home > Oude veilingen > ANTIEK, BROCANTE, VINTAGE, ENZ. UIT DIV. INBOEDELS (LOKEREN) (1488) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Antiek 1 Beelden Collector Items Decoratie Antiek 2 Diversen Meubelen Electro Varia Kaders En Schilderijen Vazen Verlichting Vintage
Alle Kavels Antiek 1 Beelden Collector Items Decoratie Antiek 2 Diversen Meubelen Electro Varia Kaders En Schilderijen Vazen Verlichting Vintage
schilderij
schilderij op doek 93x72 gesigneerd florent smet 1961, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 29,00
Locatie: Lokeren
schilderij op paneel 48x46 gesigneerd SMET, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 16,00
schilderij op doek70x80 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 14,00
schilderij op doek gesigneerd GOOSSENS, prachtige kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
kader met prent 90x1m10, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
gravure
4 gravure's(1 zonder kader), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-074 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
spreuk
2 spreuken in kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-075 Conditie: Gebruikt
2 bolle kaders met bloemenmotief 15x18, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-076 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
2 kaders(waarvan 1 anton pieck)gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-077 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
afrikaans schilderij op paneel 66x45 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-079 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
kader in gestoken doek 62x74, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
2 schilderijen op doek, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-108 Conditie: Gebruikt
partij kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-109 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd 57x48, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-110 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
gravure achter glas 35x42 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
3 handmade engelse kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 10,00
tekening
tekening achter glas 65x54gesigneerd anno 1964, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-120 Conditie: Gebruikt
zijdebloem achter glas 34x23, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 5,00
prent
prent achter glas'winter op de schelde'93x63, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-126 Conditie: Gebruikt
antieke kader 50x61, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-128 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd 50x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-132 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1340-133 Conditie: Gebruikt
4 kaders waaronder gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-154 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd 49x59, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-192 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
2 antieke fotokadertjes, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-193 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
3 ovale fotokadertjes, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-194 Conditie: Gebruikt
sleutelkastje&kader, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-234 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
oosterse glazen kader 1m27x52, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-264 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd MADEBA 1m08x1m46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-265 Conditie: Gebruikt
2 kaders achter glas, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-287 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1340-290 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 36,00
Kavelnr: 1340-298 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd 77x49, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-302 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek gesigneerd 72x41, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-303 Conditie: Gebruikt
kaders
partij kaders&magneetbord, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 1340-382 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
kaderr
Kavelnr: 1340-393 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek 1 - Beelden - Collector Items - Decoratie - Antiek 2 - Diversen - Meubelen - Electro - Varia - Kaders En Schilderijen - Vazen - Verlichting - Vintage