kader met glas krijttekening 80x68 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-403

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Lokeren

pentekening achter glas 47x66, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-405

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

modern schilderij 1m28x64, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-422

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd P. DEN HAEZE 52x42, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-426

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd48x58, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-427

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek 69x88 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-452

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €16,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Lokeren

varia kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-475

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Lokeren

modern schilderij op doek 81x62 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-478

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

ets

prachtige eerste ets gesigneerd 59x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-495

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €11,00

Huidig bod: € 13,00

Locatie: Lokeren

2 kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-496

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

tekening in glaskader 1938 gesigneerd 28x44, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-517

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lokeren

tekening in glaskader 1938 gesigneerd 32x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-518

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lokeren

schilderij op paneel P.DEN HAEZE 46x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-519

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €16,00

Huidig bod: € 60,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek 52x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-520

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek 58x68 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-521

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €11,00

Huidig bod: € 13,00

Locatie: Lokeren

4 kaders, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-530

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

antieke kader met glas 82x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-559

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Lokeren

gestoken doek 68x54, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-567

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

schillderij op doek 61x69, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-568

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

unieke bloemenkader met schelpen 23x42, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-571

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

schilderij 32X42 op paneel gesigneerd G BUCHIN 1941 , marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-590

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €17,00

Huidig bod: € 17,00

Locatie: Lokeren

antieke kader 48x37, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-591

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Lokeren

kader 39x46, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-592

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek 52x42 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-593

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

klein oud schilderij gesigneerd 34x24, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-594

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 49x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-618

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1382-619

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

schilderij op doek gesigneerd 31x37 anno 1922, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-676

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €16,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Lokeren

waterverf schilderij achter glas 87x68 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-680

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Lokeren

gekleurde pentekening achter glas1949 gesigneerd 54x76, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-687

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €11,00

Huidig bod: € 11,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1382-737

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

schilderij achter glas 40x50 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-738

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

Kavelnr: 1382-739

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

schilderij 47x58 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-740

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

schilderij 64x52 gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-741

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lokeren

2 schilderijen achter glas gesigneerd 45x54, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1382-743

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Lokeren

Alle kavels - Beelden - Collectorsitems - Antiek - Decoratie - Diversen - Kaders En Schilderijen - Electro - Keukenbenodigdheden - Speelgoed - Meubelen - Verlichting - Vintage - Tapijten