Home > Oude veilingen > DIVERSE GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (BAASRODE) (3578) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Kadertje met paard
Kadertje met paard,30x22cm ,getekend
Kavelnr: 3560-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Schilderij,48x40cm,getekend 1960.
Kavelnr: 3560-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Tegelkader clown
Tegelkader clown,76x60cm
Kavelnr: 3560-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Schilderij 68x57cm
Schilderij 68x57cm,getekend
Kavelnr: 3560-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij,42x55cm,getekend
Kavelnr: 3560-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Litho achter glas
Litho achter glas,geteken A Servaes 1928 Orval
Kavelnr: 3560-039 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Zeer oude schilderij
Zeer oude schilderij ,plm 92x72cm,getekendAdolf Demer 1915.
Kavelnr: 3560-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 60,00
Partij kaders
Partij kaders,8 stuks
Kavelnr: 3560-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Aquarel achter glas
Aquarel achter glas,71x50cm,getekend
Kavelnr: 3560-229 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader achter glas
Kader achter glas,89x64cm,getekend
Kavelnr: 3560-240 Conditie: Gebruikt
Kader groot Wichelen
Kader groot Wichelen,63x54cm
Kavelnr: 3560-242 Conditie: Gebruikt
Oude kader met kruis
Kavelnr: 3560-259 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Canvasdoek
Canvasdoek,2 delig
Kavelnr: 3560-295 Conditie: Gebruikt
Oude kader
Oude kader,getekend Arnie R.Fisk
Kavelnr: 3560-336 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Kavelnr: 3560-385 Conditie: Gebruikt
Kader op paneel met paarden
Kader op paneel met paarden,59x50cm
Kavelnr: 3560-394 Conditie: Gebruikt
Kader met clown
Kader met clown,getekend
Kavelnr: 3560-401 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Potloodtekening
Potloodtekening,74x60cm
Kavelnr: 3560-407 Conditie: Gebruikt
Kader,68x78cm
Kavelnr: 3560-408 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Aquarel Herman Verbare
Kavelnr: 3560-410 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
Schilderij op doek,70x82cm,getekend jaar 1959.
Kavelnr: 3560-417 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Schilderij op doek,76x82cm
Kavelnr: 3560-419 Conditie: Gebruikt
Potloodtekening,52x67cm
Kavelnr: 3560-422 Conditie: Gebruikt
Kadertje naakt
Kadertje naakt,getekend
Kavelnr: 3560-423 Conditie: Gebruikt
Kader met tekening
Kader met tekening,45x37cm
Kavelnr: 3560-438 Conditie: Gebruikt
Kader Maria met kind
Kavelnr: 3560-444 Conditie: Gebruikt
Papyrussen 4 stuks waarvan 1 in kader
Kavelnr: 3560-446 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Kavelnr: 3560-449 Conditie: Gebruikt
Kader Ambiorix
Kavelnr: 3560-450 Conditie: Gebruikt
Poster Elvis
Kavelnr: 3560-454 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 8,00
Fotokader in aluminium
Fotokader in aluminium,54x29cm
Kavelnr: 3560-463 Conditie: Gebruikt
Diverse kaderstjes
Diverse kaderstjes,5 stuks
Kavelnr: 3560-467 Conditie: Gebruikt
Fotokader van interieur
Fotokader van interieur,105x73cm
Kavelnr: 3560-485 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Erotische kader achter glas
Erotische kader achter glas,62x52cm
Kavelnr: 3562-505 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3562-506 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3562-507 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken En Prenten - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Multimedia En Kantoor - Muziek En Film - Vazen En Bloempotten - Speelgoed En Kinderen - Voeding, Dranken - Verlichting