Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (3650) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Kadertjes voor kinderen
Kadertjes voor kinderen, o.a Disney
Kavelnr: 3635-408 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Spiegeltje met kuif
Kavelnr: 3635-421 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Schilderij op doek
Kavelnr: 3635-429 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 18,00
Schilderij op doek, gesigneerd
Kavelnr: 3635-431 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Kadertje in glas
Kadertje in glas, antiek
Kavelnr: 3635-463 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Glazen ramen
Glazen ramen , Victoriaanse stijl, afm plm 55 cm x 120 cm , zeer mooi
Kavelnr: 3635-468 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Kader
Kader, vintage
Kavelnr: 3635-470 Conditie: Gebruikt
Spiegel
Kavelnr: 3635-471 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Schilderijverlichting
Schilderijverlichting, 2 stuks
Kavelnr: 3635-543 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, getekend, afm plm 80 cm x 140 cm
Kavelnr: 3635-545 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Kadertjes
Kadertjes, vintage, plm 3 stuks
Kavelnr: 3635-547 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Kader met prent
Kader met prent , getekend, afm plm 18 cm x 42 cm
Kavelnr: 3635-563 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Schilderijen op doek
Schilderijen op doek, 3 stuks
Kavelnr: 3635-623 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Foto kader
Foto kader, vintage
Kavelnr: 3635-674 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Devotica pop in kader
Devotica pop in kader ,afm plm 27 cm x 28 cm
Kavelnr: 3635-689 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kadertjes, vintage, 2 stuks
Kavelnr: 3635-722 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Reclame bord in metaal
Kavelnr: 3635-735 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Kavelnr: 3635-736 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3635-737 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3635-738 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Postkaarten in kadertje
Postkaarten in kadertje, getekend door Rene Van Den Neste , plm 4 stuks
Kavelnr: 3635-746 Conditie: Gebruikt
Kadertjes met vogels
Kadertjes met vogels, afm plm 25 x 18 cm, gesigneerd
Kavelnr: 3635-671 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €2,00
Kadertjes met aqarel tekenigen
Kadertjes met aqarel tekenigen, gesigneerd, 3 stuks
Kavelnr: 3635-552 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €2,00
Glasramen
Glasramen, met loodglas, afm plm 38 cm x 82 cm
Kavelnr: 3635-462 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,50
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken, Film En Muziek - Gereedschap En Bouw - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishouden - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Prenten - Stoffen En Naaien - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting