Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. DEEL 1 (BAASRODE) (4271) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto,Fiets En Toebehoren Boeken, CD, DVD En Vinyl Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto,Fiets En Toebehoren Boeken, CD, DVD En Vinyl Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Juwelen Kaders En Schilderijen Meubelen Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting
Schilderij op doek,37x34cm,getekend
Kavelnr: 4295-016 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude fotokader
Kavelnr: 4295-022 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Moderne kader
Moderne kader,52x43cm
Kavelnr: 4295-030 Conditie: Gebruikt
Fotokader
Fotokader,78cm
Kavelnr: 4295-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Tegelkader met clown
Tegelkader met clown,hoogte 42cm
Kavelnr: 4295-032 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Oude kader pulling-up
Oude kader pulling-up,37x27cm
Kavelnr: 4295-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader Marilyn Monroe
Kader Marilyn Monroe,41x40cm
Kavelnr: 4295-056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Schilderij op doek van vlaamse schilder H.Verbeeck 20é eeuw
Schilderij op doek van vlaamse schilder H.Verbeeck 20é eeuw,landschap in het donker,100x140cm
Kavelnr: 4295-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Moderne kaders
Moderne kaders,Home sweet Home,2 stuks
Kavelnr: 4295-066 Conditie: Gebruikt
Kader met kerk
Kader met kerk,75x93cm
Kavelnr: 4295-105 Conditie: Gebruikt
Grote spiegel in houten kader
Grote spiegel in houten kader,95x68cm
Kavelnr: 4295-107 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,92x52cm,getekend
Kavelnr: 4295-129 Conditie: Gebruikt
Silver plated fotokader
Silver plated fotokader,31x24cm
Kavelnr: 4295-130 Conditie: Gebruikt
Oud kadertje met tekening
Kavelnr: 4295-145 Conditie: Gebruikt
Oude kader
Kavelnr: 4295-146 Conditie: Gebruikt
Vintage kadertjes
Vintage kadertjes,4 stuks
Kavelnr: 4295-148 Conditie: Gebruikt
Oud kadertje
Kavelnr: 4295-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Grote sierkader
Grote sierkader,74x55cm
Kavelnr: 4295-157 Conditie: Gebruikt
Kader met gravure
Kavelnr: 4295-169 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Schilderij op paneel,41x35cm,getekend
Kavelnr: 4295-176 Conditie: Gebruikt
Sierkader
Sierkader,44x45cm
Kavelnr: 4295-180 Conditie: Gebruikt
Oude fotokader,53x42cm
Kavelnr: 4295-203 Conditie: Gebruikt
Oud kadertje,40x33cm,getekend
Kavelnr: 4295-230 Conditie: Gebruikt
Kader,56x45cm
Kavelnr: 4295-240 Conditie: Gebruikt
Kader met paarden
Kavelnr: 4295-281 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4295-341 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4295-352 Conditie: Gebruikt
Kader het laatste avondmaal
Kavelnr: 4295-353 Conditie: Gebruikt
Oude kader,33x25cm
Kavelnr: 4295-362 Conditie: Gebruikt
Fotokaders
Fotokaders,14 stuks
Kavelnr: 4295-372 Conditie: Gebruikt
Egyptisch reliéf
Kavelnr: 4295-392 Conditie: Gebruikt
Oud Afrikaans kledingstuk
Kavelnr: 4295-397 Conditie: Gebruikt
Aquarel
Aquarel,51x39cm
Kavelnr: 4295-416 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,getekend
Kavelnr: 4295-433 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 4295-434 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Moderne kader,54x54cm
Kavelnr: 4295-435 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto,Fiets En Toebehoren - Boeken, CD, DVD En Vinyl - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting