Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4825) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Kader
Kader, gesigneerd, afm plm 40 cm x 44 cm
Kavelnr: 4879-396 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Pasteltekeningen
Pasteltekeningen, 1 gesigneerd, plm 5 stuks
Kavelnr: 4879-407 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Schilderij op doek
Schilderij op doek, gesigneerd, afm plm 74 x 50 cm
Kavelnr: 4879-414 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Glasraam
Kavelnr: 4879-417 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Kader, gesigneerd,
Kavelnr: 4879-421 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader, relief
Kavelnr: 4879-427 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €2,00
Oude kader met Vlaamse tekening
Kavelnr: 4879-457 Conditie: Gebruikt
Glasraam gegraveerd glas
Glasraam gegraveerd glas, afm plm 60 x 123 cm
Kavelnr: 4879-460 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4879-461 Conditie: Gebruikt
Oude kader van de bevlekte ontvangenis
Oude kader van de bevlekte ontvangenis, antiek
Kavelnr: 4879-477 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 16,00
Kader , met relief, in koper
Kavelnr: 4879-494 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Kaders met kantwerkjes
Kaders met kantwerkjes, plm 5 stuks
Kavelnr: 4879-518 Conditie: Gebruikt
Kaders met bol glas
Kaders met bol glas, met kruisbeeld, plm 2 stuks
Kavelnr: 4879-528 Conditie: Gebruikt
Zeefdrukken Evergem
Zeefdrukken Evergem, G. Wolfgaert, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-545 Conditie: Gebruikt
Kadertjes
Kadertjes, verzilverd, ongebruikt, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-552 Conditie: Gebruikt
Kadertjes, verzilverd, ongebruikt, plm 2 stuks
Kavelnr: 4879-553 Conditie: Gebruikt
Litho
Litho , getekend portret van Anton Van Wilderode, door Hugo Heyens, onderaan handtekening van Anton zelf
Kavelnr: 4879-562 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Kavelnr: 4879-623 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel
Kavelnr: 4879-624 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4879-625 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, getekend,
Kavelnr: 4879-629 Conditie: Gebruikt
Kader met wereldbollen
Kader met wereldbollen, goudkleurig
Kavelnr: 4879-720 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel, gesigneerd
Kavelnr: 4879-752 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Schilderij op doek,
Kavelnr: 4879-753 Conditie: Gebruikt
Kader, devotica kader, handwerk
Kavelnr: 4879-769 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 34,00
Kadertjes in hout
Kavelnr: 4879-777 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Schilderij op paneel, afm plm 56 x 59 cm
Kavelnr: 4879-453 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 29,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Boeken,CD's En DVD's - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Prenten En Affiches - Munten, Zegels En Waardepapieren - Stoffen En Linnen - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Voeding, Dranken - Vazen En Bloempotten