Kleurlitho,61x50cm,getekend

Kavelnr: 4941-0835

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Tekening achter glas,68x78cm

Kavelnr: 4941-0836

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Kader met tekening,85x66cm,getekend

Kavelnr: 4941-0997

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader met houtsculptuurcompositie,91x62cm

Kavelnr: 4941-0998

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Reproductie"Claude Monet"32x26cm

Kavelnr: 4941-1011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op doek,40x53cm

Kavelnr: 4941-1023

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Kleurlitho,67x52cm,getekend

Kavelnr: 4941-1024

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Aquarel,52x62cm,getekend

Kavelnr: 4941-1031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Schilderij op doek,113x85cm,getekend

Kavelnr: 4941-1003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 18,00