Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. DEEL 2 (BAASRODE) (4883) > Kaders En Schilderijen
Alle kavels Boeken,CD's En DVD's Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Juwelen Meubelen Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Boeken,CD's En DVD's Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Gereedschap En Bouwmaterialen Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij, Schoenen En Tassen Juwelen Meubelen Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Waardepapieren Poetsen En Onderhoud Prenten En Affiches Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Kleurlitho
Kleurlitho,61x50cm,getekend
Kavelnr: 4941-0835 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Tekening achter glas
Tekening achter glas,68x78cm
Kavelnr: 4941-0836 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Kader met tekening
Kader met tekening,85x66cm,getekend
Kavelnr: 4941-0997 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met houtsculptuurcompositie
Kader met houtsculptuurcompositie,91x62cm
Kavelnr: 4941-0998 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Reproductie"Claude Monet"32x26cm
Kavelnr: 4941-1011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Schilderij op doek,40x53cm
Kavelnr: 4941-1023 Conditie: Gebruikt
Kleurlitho,67x52cm,getekend
Kavelnr: 4941-1024 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €4,00
Aquarel
Aquarel,52x62cm,getekend
Kavelnr: 4941-1031 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,113x85cm,getekend
Kavelnr: 4941-1003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Alle kavels - Boeken,CD's En DVD's - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Gereedschap En Bouwmaterialen - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij, Schoenen En Tassen - Juwelen - Meubelen - Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Waardepapieren - Poetsen En Onderhoud - Prenten En Affiches - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken