Home > Oude veilingen > EXCLUSIEVE KUNSTVEILING, SCHILDERIJEN, WO. JULIEN CELOS, JULES DE CORT, BERNARD CHAROY ENZ. (HERZELE) (4696) > Kaders/Schilderijen Deel II
Alle kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Alle Kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Kaders/Schilderijen
Jules De Cort, Olieverf op doek , afm +/-: 85x75cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-21 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €60,00
Huidig bod: € 60,00
Locatie: Herzele
Bernard Charoy, Olieverf op doek, 72x60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-22 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €70,00
Huidig bod: € 75,00
Guillaume Michiels, Olieverf op doek, 65x78cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-23 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €130,00
Huidig bod: € 130,00
Expressionistische houtsnede, Vermoedelijk Duits, Met monogram (centraal onderaan) (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-25 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 80,00
Julien Celos, Gekleurde ets (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-26 Conditie: Gebruikt
Oude dubbelzijdig schilderij op doek, afm: +/- 101 x 87 com (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-36 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 37 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 270,00
Constructivistische vrouw, Olieverf op doek, Monogram (links onderaan), 51X41cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-24 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €80,00
Huidig bod: € 250,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd afm +/- 24.5 x 27.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-28 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 120,00
Kavelnr: 4743-31 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 290,00
Oude schilderijen op doek, afm: +/- 51 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-40 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 102 x 89,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-39 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 36 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 100,00
Oude schilderij op paneel, afm +/- 23.5 x 18.5 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-35 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 170,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 31 x 39.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-29 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 85,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 47.5 x 59 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-30 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 34 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 140,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/-: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-38 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 90,00
Oude schilderij op paneel, afm +/- 28 x 37 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-34 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 22 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 171,00
Kavelnr: 4743-37 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 60 x 90 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-33 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek, OPGELET: niet gesigneerd, afm plm. 67,5 x 55,5 cm. (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-32 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 83 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1555,00
Gemengde techniek op paneel, gesigneerd Cheffaj, afm +/- 53 x 43 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-27 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 90 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2500,00
Alle kavels - Kaders/Schilderijen Deel I - Kaders/Schilderijen Deel II - Kaders/Schilderijen Deel III