Alle kavels
Kaders/Schilderijen Deel I
Kaders/Schilderijen Deel II
Kaders/Schilderijen Deel III

Jules De Cort, Olieverf op doek , afm +/-: 85x75cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-21

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 60,00

Locatie: Herzele

Bernard Charoy, Olieverf op doek, 72x60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-22

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €70,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Herzele

Guillaume Michiels, Olieverf op doek, 65x78cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-23

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €130,00

Huidig bod: € 130,00

Locatie: Herzele

Expressionistische houtsnede, Vermoedelijk Duits, Met monogram (centraal onderaan) (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-25

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Locatie: Herzele

Julien Celos, Gekleurde ets (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-26

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 80,00

Locatie: Herzele

Oude dubbelzijdig schilderij op doek, afm: +/- 101 x 87 com (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-36

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 37
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 270,00

Locatie: Herzele

Constructivistische vrouw, Olieverf op doek, Monogram (links onderaan), 51X41cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-24

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 250,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, gesigneerd afm +/- 24.5 x 27.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-28

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-31

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 290,00

Locatie: Herzele

Oude schilderijen op doek, afm: +/- 51 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-40

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 102 x 89,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-39

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 36
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm +/- 23.5 x 18.5 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-35

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 170,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 31 x 39.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-29

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 47.5 x 59 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-30

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 34
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 140,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/-: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-38

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 90,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm +/- 28 x 37 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-34

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 171,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-37

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 60 x 90 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-33

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 31
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 250,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, OPGELET: niet gesigneerd, afm plm. 67,5 x 55,5 cm. (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-32

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 83
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1555,00

Locatie: Herzele

Gemengde techniek op paneel, gesigneerd Cheffaj, afm +/- 53 x 43 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-27

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 90
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2500,00

Locatie: Herzele

Alle kavels - Kaders/Schilderijen Deel I - Kaders/Schilderijen Deel II - Kaders/Schilderijen Deel III