Home > Oude veilingen > EXCLUSIEVE KUNSTVEILING, SCHILDERIJEN, WO. JULIEN CELOS, JULES DE CORT, BERNARD CHAROY ENZ. (HERZELE) (4696) > Kaders/Schilderijen Deel III
Alle kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Alle Kavels Kaders/Schilderijen Deel I Kaders/Schilderijen Deel II Kaders/Schilderijen Deel III
Kaders/Schilderijen
Schilderij op paneel, afm +/-: 23,5 x 16.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-45 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 40,00
Locatie: Herzele
Oude schilderij op doek, gesigneerd Eugène JOORS, afm +/-: 62 cm x 52 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-52 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 39 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 500,00
Oude schilderij op doek(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-63 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 55 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 375,00
Oude schilderij op doek gesigneerd, afm +/- 66 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-49 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
Gemengde techniek op paneel, gesigneerd, afm +/- 28 x 21cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-62 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 65,00
Antieke houten koffer
Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 31 cm x 23 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-74 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Kavelnr: 4743-73 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op paneel, afm +/-: 93 x 72 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-66 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 50 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 426,00
Oude schilderij op paneel afm +/- 26,5 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-67 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 42 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 230,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/-: 40 x 57 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-48 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 33 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 85,00
Schilderij op doek gesigneerd afm +/- 82 x 66 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-41 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 95,00
Schilderij op doek op paneel, gesigneerd, afm +/-: 96 cm x 65 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-57 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 44 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 170,00
Kavelnr: 4743-51 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 100,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 34 x 28 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-47 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 120,00
Schilderij op doek, afm +/- 79 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-46 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek gesigneerd afm +/- 92 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-64 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-50 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 28 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 200,00
Oude schilderij op doek , afm +/-: +/- 77 cm x 113 cm, (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-68 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 130,00
Oude schilderij op paneel, afm: +/- 44 x 47,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-42 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 32 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 141,00
Kavelnr: 4743-61 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 110,00
Oude schilderij op doek afm +/- 90 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-69 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 26 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 290,00
Oude schilderij op doek gesigneerd J Ste afm +/- 54 cm 75 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-60 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 38 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 220,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 68 x 55 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-53 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4743-72 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €1,00
4 X Oude schilderij op paneel, afm +/- 25 cm x 18,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-55 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 40 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 210,00
Oude schilderij op doek afm +/- 50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-70 Conditie: Gebruikt
Oude schilderij op Paneel, , afm +/-: 75 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-56 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 240,00
Kavelnr: 4743-71 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 22 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 160,00
Zeer oude schilderij op doek onder glas, afm +/-: 24 x 24 cm, (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-59 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 140,00
Oude schilderij op paneel, afm: +/- 37 x 43,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-44 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 151,00
Schilderij op doek gesigneerd afm +/- 65 x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-43 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 27 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek afm +/- 63 cm x 73,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-65 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 68 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 800,00
Zeer oude schilderij, op eiken paneel, afm +/-: 67x97cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-58 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 62 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1250,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 60 cm x 58 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4743-54 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 47 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 851,00
Alle kavels - Kaders/Schilderijen Deel I - Kaders/Schilderijen Deel II - Kaders/Schilderijen Deel III