Alle kavels
Kaders/Schilderijen Deel I
Kaders/Schilderijen Deel II
Kaders/Schilderijen Deel III

Schilderij op paneel, afm +/-: 23,5 x 16.5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-45

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 40,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, gesigneerd Eugène JOORS, afm +/-: 62 cm x 52 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-52

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 39
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 500,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-63

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 55
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 375,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek gesigneerd, afm +/- 66 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-49

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Herzele

Gemengde techniek op paneel, gesigneerd, afm +/- 28 x 21cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-62

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

Locatie: Herzele

Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 31 cm x 23 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-74

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-73

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm +/-: 93 x 72 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-66

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 50
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 426,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel afm +/- 26,5 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-67

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 42
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 230,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/-: 40 x 57 (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-48

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 33
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek gesigneerd afm +/- 82 x 66 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-41

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 95,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek op paneel, gesigneerd, afm +/-: 96 cm x 65 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-57

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 170,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-51

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 34 x 28 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-47

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek, afm +/- 79 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-46

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek gesigneerd afm +/- 92 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-64

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 500,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-50

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek , afm +/-: +/- 77 cm x 113 cm, (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-68

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 130,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm: +/- 44 x 47,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-42

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 32
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 141,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-61

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 28
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 110,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek afm +/- 90 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-69

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 290,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek gesigneerd J Ste afm +/- 54 cm 75 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-60

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 38
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 220,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 68 x 55 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-53

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 39
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-72

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 200,00

Locatie: Herzele

4 X Oude schilderij op paneel, afm +/- 25 cm x 18,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-55

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 40
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 210,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek afm +/- 50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-70

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 120,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op Paneel, , afm +/-: 75 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-56

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 38
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 240,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4743-71

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 160,00

Locatie: Herzele

Zeer oude schilderij op doek onder glas, afm +/-: 24 x 24 cm, (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-59

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 140,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm: +/- 37 x 43,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-44

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 32
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 151,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek gesigneerd afm +/- 65 x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-43

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 170,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek afm +/- 63 cm x 73,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-65

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 68
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 800,00

Locatie: Herzele

Zeer oude schilderij, op eiken paneel, afm +/-: 67x97cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-58

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 62
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1250,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 60 cm x 58 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4743-54

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 47
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 851,00

Locatie: Herzele

Alle kavels - Kaders/Schilderijen Deel I - Kaders/Schilderijen Deel II - Kaders/Schilderijen Deel III