Alle kavels
Beelden
Collectie
Juwelen
Kaders/Schilderijen/Tekeningen

Zeer oude schilderij op doek, afm +/- 102 x 89,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-002

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 161,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 40 cm x 54 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-007

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 103 cm x 78 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-009

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 210,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 40 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op paneel, afm +/- 30 x 36 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-011

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 122,00

Locatie: Herzele

Oude schilderij op doek, afm +/- 66,5 cm x 50,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-012

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 29,00

Locatie: Herzele

Aquarel verf op papier, afm +/- 23,5 cm x 16,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-014

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 210,00

Locatie: Herzele

Shilderij op paneel, afm +/- 21,5 cm x 14 cm (Reproductie, kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Herzele

Shilderij op doek, afm +/- 50 x 70 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 61,00

Locatie: Herzele

Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 31 cm x 23 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-026

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-027

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 34,00

Locatie: Herzele

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 60 cm x 42 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-029

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

Locatie: Herzele

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 61 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 425,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op porselein en glas, gesigneerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op paneel, gesigneerd, afm: +/- 24 cm x 33 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-033

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op doek, gesigneerd, afm: +/- 70 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-034

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op paneel, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Herzele

Aquarel verf op papier, afm +/- 27 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op doek, afm: +/- 21 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Schilderijen op doek, afm: +/- 27,5 cm x 22,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-041

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

gekleurde ets, gesigneerd, afm: +/- 24 cm x 27,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-048

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Herzele

6 etsen, gesigneerd, afm: +/- 28 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Herzele

Aquarel verf op papier, gesigneerd, afm +/- 28 cm x 37,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-050

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 37 cm x 16 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 18 cm x 31 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

gekleurde ets, afm: +/- 27 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Reliëf koperen bas-reliëf, afm +/- 22 cm x 33 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

gekleurde ets, afm: +/- 29 cm x 20,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Aziatische gekleurde print onder glas, afm: +/- 20,5 cm x 23,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 4316-071

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Locatie: Herzele

Tekening onder glas, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4316-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Herzele

Alle kavels - Beelden - Collectie - Decoratie - Juwelen - Varia - Kaders/Schilderijen/Tekeningen