Alle kavels
Collectables
Diverse Strips
Kaders/Schilderijen
Kuifje Strips
Postzegels/Biljetten/Munten

Kavelnr: 1427-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 350,00

Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Frans Arnold Breuhaus de Groot (1824 -1875), afm 84 cm x 107 cm

Kavelnr: 1427-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €650,00

Huidig bod: € 650,00

Gonzalez “Parkzicht met reigers”Mooi gesigneerd olieverf op paneel afm 73 cm x 27 cm

Kavelnr: 1427-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €175,00

Huidig bod: € 175,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Gerboux auguste Charles(1838-1878), gedateerd,afm 57,5 cm x 75 cm

Kavelnr: 1427-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

"compositie" schilderij op paneel gesigneerd BENNER(Gerrit BENNER1897-1981)?afm ongeveer 49cm x 58 cm, gekocht in een verkoopzaal.

Kavelnr: 1427-100

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €109,00

Huidig bod: € 109,00

Mooi waterverfschilderij gedateerd en gemonogrameerd H S (Hugo Scheiber (1873-1950) afm+- 33 cm x 23 cm

Kavelnr: 1427-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Prachtige gemengde techniek op papier in een mooi kader, gesigneerd Geo Bernier (1862 -1918), afm 27 cm x 43 cm

Kavelnr: 1427-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd berghe (Frits VAN DEN BERGHE 1883-1939???), afm 41 cm x 51,5 cm

Kavelnr: 1427-103

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €175,00

Huidig bod: € 175,00

Mooi schilderij op doek gedateerd en gesigneerd afm 74 cm x 114 cm

Kavelnr: 1427-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €55,00

Huidig bod: € 55,00

Kavelnr: 1427-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

"Figuren" Mooi psteel op papier gesigneerd Edouard Mesens(1903-1971), afm 33 cm x 40 cm

Kavelnr: 1427-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €499,00

Huidig bod: € 499,00

Prachtige schilderij op doek in een mooi oude kade, gesigneerd, afm 58,5 cm x 68,5 cm

Kavelnr: 1427-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €59,00

Huidig bod: € 59,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 1427-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 41,00

Oude schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 1427-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €29,00

Huidig bod: € 29,00

Kavelnr: 1427-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Mooi schilderij op doek gesigneerd Johann Bernard KLOMBECK(1815-1893)afm 18 cm x 27 cm

Kavelnr: 1427-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €175,00

Huidig bod: € 175,00

Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd VAN BELLE KAREL(1884 – 1959), afm 100 cm x 80 cm

Kavelnr: 1427-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), afm 67 cm x 112 cm

Kavelnr: 1427-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Mooi Gemengde Techniek/Collage, gesigneerd André BEAUDIN(1895-1979), afm 57 cm x 72 cm

Kavelnr: 1427-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €599,00

Huidig bod: € 599,00

“Havenzicht”. Mooi olieverf op board. Gesigneerd Sami BRISS (1930), afm 33 cm x 46 cm

Kavelnr: 1427-115

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

Mooi schilderij op doek gesigneerd Emile Othon Friesz (1879-1949)afm 40 cm x 31 cm

Kavelnr: 1427-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

Mooi waterverfschilderij gesegneerd Edwin Hayes (1820-1904) afm 30 cm x 47,5 cm

Kavelnr: 1427-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €499,00

Huidig bod: € 499,00

Mooi schilderij op doek gesigneerd ARNTZENIUS Floris ARNTZENIUS (1864-1925)???afm 16 cm x 12 cm

Kavelnr: 1427-118

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 135,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Herbert van der Poll afm 95 cm x 125 cm

Kavelnr: 1427-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Michel FRERE (1961-1999) totaal afm 127 cm x 64 cm.

Kavelnr: 1427-120

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1499,00

Huidig bod: € 1499,00

Zeer oude en unieke religieus schilderij (Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)??? Afm 125 cm x 90 cm

Kavelnr: 1427-121

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1099,00

Huidig bod: € 1099,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd ( Johann Joseph Hartmann (1753-1830) gedateerd 1791 afm+- 61 cm x 46 cm

Kavelnr: 1427-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Mooi pentekening, gesigneerd Jos Schippers(1868-1950)afm 16 cm x 14 cm

Kavelnr: 1427-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €175,00

Huidig bod: € 175,00

Kavelnr: 1427-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Charles Emmanuel BISET(1633-c.1710) afm 39 cm x 33,5 cm

Kavelnr: 1427-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €650,00

Huidig bod: € 650,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd BOEL MAURICE (1913 – 1998) gedateerd 48, afm 60 cm x 81,5cm

Kavelnr: 1427-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €375,00

Huidig bod: € 375,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd Robert BORRET(1924) gedateerd 1969 afm 36 cm x 52 cm

Kavelnr: 1427-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Super prachtige gemengde techniek in een mooi kader onder glas, gesigneerd Bram BOGART (1921-2012) en gedateerd 62, afm 44 cm x 56cm

Kavelnr: 1427-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €899,00

Huidig bod: € 899,00

prachtiche schilderij op paneel in een mooi kader onder glas gesigneerd Georges CRETEN (1887-1966), afm 33 cm x 41 cm

Kavelnr: 1427-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

Prachtige oude en unieke religieus schilderij op paneel gesigneerd De Groux Charles afm 62,5 x 78,5 cm

Kavelnr: 1427-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €399,00

Huidig bod: € 424,00

Kavelnr: 1427-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1999,00

Huidig bod: € 1999,00

Alle kavels - Collectables - Diverse Strips - Kaders/Schilderijen - Kuifje Strips - Postzegels/Biljetten/Munten