Home > Oude veilingen > COLLECTIE OUDE KUIFJE STRIPS, SCHILDERIJEN, POSTZEGELS, KUNSTVOORWERPEN, ENZ. UIT PRIVE COLLECTIE (ERPE-MERE) (1567) > Kaders/Schilderijen
Alle kavels Collectables Diverse Strips Kaders/Schilderijen Kuifje Strips Postzegels/Biljetten/Munten
Alle Kavels Collectables Diverse Strips Kaders/Schilderijen Kuifje Strips Postzegels/Biljetten/Munten
Kavelnr: 1427-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Frans Arnold Breuhaus de Groot (1824 -1875), afm 84 cm x 107 cm
Kavelnr: 1427-097 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €650,00
Huidig bod: € 650,00
Gonzalez “Parkzicht met reigers”Mooi gesigneerd olieverf op paneel afm 73 cm x 27 cm
Kavelnr: 1427-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Gerboux auguste Charles(1838-1878), gedateerd,afm 57,5 cm x 75 cm
Kavelnr: 1427-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €199,00
Huidig bod: € 199,00
"compositie" schilderij op paneel gesigneerd BENNER(Gerrit BENNER1897-1981)?afm ongeveer 49cm x 58 cm, gekocht in een verkoopzaal.
Kavelnr: 1427-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €109,00
Huidig bod: € 109,00
Mooi waterverfschilderij gedateerd en gemonogrameerd H S (Hugo Scheiber (1873-1950) afm+- 33 cm x 23 cm
Kavelnr: 1427-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 250,00
Prachtige gemengde techniek op papier in een mooi kader, gesigneerd Geo Bernier (1862 -1918), afm 27 cm x 43 cm
Kavelnr: 1427-102 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd berghe (Frits VAN DEN BERGHE 1883-1939???), afm 41 cm x 51,5 cm
Kavelnr: 1427-103 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op doek gedateerd en gesigneerd afm 74 cm x 114 cm
Kavelnr: 1427-104 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Kavelnr: 1427-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €999,00
Huidig bod: € 999,00
"Figuren" Mooi psteel op papier gesigneerd Edouard Mesens(1903-1971), afm 33 cm x 40 cm
Kavelnr: 1427-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €499,00
Huidig bod: € 499,00
Prachtige schilderij op doek in een mooi oude kade, gesigneerd, afm 58,5 cm x 68,5 cm
Kavelnr: 1427-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €59,00
Huidig bod: € 59,00
Ets
4 Prachtige, unieke en oude religieus ets
Kavelnr: 1427-108 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €39,00
Huidig bod: € 41,00
Oude schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm
Kavelnr: 1427-109 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Kavelnr: 1427-110 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op doek gesigneerd Johann Bernard KLOMBECK(1815-1893)afm 18 cm x 27 cm
Kavelnr: 1427-111 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd VAN BELLE KAREL(1884 – 1959), afm 100 cm x 80 cm
Kavelnr: 1427-112 Conditie: Gebruikt
Prachtige schilderij op doek in een mooi kade, gesigneerd Archibald Russell Watson Allan (1878-1959), afm 67 cm x 112 cm
Kavelnr: 1427-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €799,00
Huidig bod: € 799,00
Mooi Gemengde Techniek/Collage, gesigneerd André BEAUDIN(1895-1979), afm 57 cm x 72 cm
Kavelnr: 1427-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €599,00
Huidig bod: € 599,00
“Havenzicht”. Mooi olieverf op board. Gesigneerd Sami BRISS (1930), afm 33 cm x 46 cm
Kavelnr: 1427-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €299,00
Huidig bod: € 299,00
Mooi schilderij op doek gesigneerd Emile Othon Friesz (1879-1949)afm 40 cm x 31 cm
Kavelnr: 1427-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1250,00
Huidig bod: € 1250,00
Mooi waterverfschilderij gesegneerd Edwin Hayes (1820-1904) afm 30 cm x 47,5 cm
Kavelnr: 1427-117 Conditie: Gebruikt
Mooi schilderij op doek gesigneerd ARNTZENIUS Floris ARNTZENIUS (1864-1925)???afm 16 cm x 12 cm
Kavelnr: 1427-118 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 135,00
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Herbert van der Poll afm 95 cm x 125 cm
Kavelnr: 1427-119 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €375,00
Huidig bod: € 375,00
Prachtige schilderij op doek gesigneerd Michel FRERE (1961-1999) totaal afm 127 cm x 64 cm.
Kavelnr: 1427-120 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1499,00
Huidig bod: € 1499,00
Zeer oude en unieke religieus schilderij (Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)??? Afm 125 cm x 90 cm
Kavelnr: 1427-121 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1099,00
Huidig bod: € 1099,00
Mooi waterverfschilderij gesigneerd ( Johann Joseph Hartmann (1753-1830) gedateerd 1791 afm+- 61 cm x 46 cm
Kavelnr: 1427-122 Conditie: Gebruikt
Mooi pentekening, gesigneerd Jos Schippers(1868-1950)afm 16 cm x 14 cm
Kavelnr: 1427-123 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 1427-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €39,00
Huidig bod: € 39,00
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Charles Emmanuel BISET(1633-c.1710) afm 39 cm x 33,5 cm
Kavelnr: 1427-125 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd BOEL MAURICE (1913 – 1998) gedateerd 48, afm 60 cm x 81,5cm
Kavelnr: 1427-126 Conditie: Gebruikt
Mooi waterverfschilderij gesigneerd Robert BORRET(1924) gedateerd 1969 afm 36 cm x 52 cm
Kavelnr: 1427-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €49,00
Huidig bod: € 49,00
Super prachtige gemengde techniek in een mooi kader onder glas, gesigneerd Bram BOGART (1921-2012) en gedateerd 62, afm 44 cm x 56cm
Kavelnr: 1427-128 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €899,00
Huidig bod: € 899,00
prachtiche schilderij op paneel in een mooi kader onder glas gesigneerd Georges CRETEN (1887-1966), afm 33 cm x 41 cm
Kavelnr: 1427-129 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude en unieke religieus schilderij op paneel gesigneerd De Groux Charles afm 62,5 x 78,5 cm
Kavelnr: 1427-130 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €399,00
Huidig bod: € 424,00
Kavelnr: 1427-131 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1999,00
Huidig bod: € 1999,00
Alle kavels - Collectables - Diverse Strips - Kaders/Schilderijen - Kuifje Strips - Postzegels/Biljetten/Munten