Home > Oude veilingen > BEELDEN, BOEKEN, COLLECTORS ITEMS, HORLOGES, JUWELEN KADERS/SCHILDERIJEN, VINTAGE & ANTIEK DECO ENZ. (AAIGEM) (4045) > Kaders/Schilderijen
Alle kavels Boeken Collectors Items Juwelen Beelden Horloges Multimedia Varia Vintage & Antiek Deco Kaders/Schilderijen
Alle Kavels Boeken Collectors Items Juwelen Beelden Horloges Multimedia Varia Vintage & Antiek Deco Kaders/Schilderijen
Schilderijen
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 80 cm x 150 cm(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-056 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Kavelnr: 4060-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Ets
Oude ets onder glas, afm +/- 40 cmx 28,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Pasteel onder glas, gesigneerd vandebril julien, afm +/- 55,5 cm x 36,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-060 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4060-061 Conditie: Gebruikt
Zeer oude icoon afm +/-30 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 50,00
Pasteel op papier gesigneerd afm +/- 68 cm x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij op paneel in een mooie kader afm +/- 30 x 23 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-064 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 24,00
Kavelnr: 4060-065 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 53 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-067 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 53 x 36 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 55,00
Schilderij op doek, gesigneerd Jules Didier, afm +/- 103,5 cm x 78,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 180,00
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 59 cm x 78 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 75,00
Mooie kader met afbeelding onder glas, afm 50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-098 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-98 cm x 128 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-96 cm x 126 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-100 Conditie: Gebruikt
Mooie kader met afbeelding, afm 70 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-106 Conditie: Gebruikt
Gemengde techniek, gesigneerd, afm: 85 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-113 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €20,00
Kavelnr: 4060-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €20,00
Kavelnr: 4060-115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 76,00
Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-60 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-105 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4060-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 41 cm x 61 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-087 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 82,00
Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-46 cm x 38 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-107 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 112,00
Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/- 90 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-101 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 101,00
Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-44 cm x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-097 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 104,00
Zeer oude schilderij op doek, herdoekt, afm +/- 86 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-092 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 36 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 605,00
Zeer oude schilderij op doek(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 39 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 260,00
Kavelnr: 4060-091 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €50,00
Horloge
Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-40 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-108 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 120,00
Zeer oude schilderij Leisteen, afm 20 cm x 24 cm gesigneerd (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 48 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 400,00
Kavelnr: 4060-086 Conditie: Gebruikt
Zeer oude schilderij op doek, herdoekt, afm +/- 29,5 cm x 41 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4060-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 32 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 350,00
Alle kavels - Boeken - Collectors Items - Juwelen - Beelden - Horloges - Multimedia - Varia - Vintage & Antiek Deco - Kaders/Schilderijen