Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 80 cm x 150 cm(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kavelnr: 4060-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Ets

Oude ets onder glas, afm +/- 40 cmx 28,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Pasteel onder glas, gesigneerd vandebril julien, afm +/- 55,5 cm x 36,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Kavelnr: 4060-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Zeer oude icoon afm +/-30 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 50,00

Pasteel op papier gesigneerd afm +/- 68 cm x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-063

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij op paneel in een mooie kader afm +/- 30 x 23 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Kavelnr: 4060-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 53 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-067

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 53 x 36 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-082

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 50 cm x 40 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 55,00

Schilderij op doek, gesigneerd Jules Didier, afm +/- 103,5 cm x 78,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 180,00

Schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 59 cm x 78 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 75,00

Mooie kader met afbeelding onder glas, afm 50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-098

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-98 cm x 128 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-96 cm x 126 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-100

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 32,00

Mooie kader met afbeelding, afm 70 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Gemengde techniek, gesigneerd, afm: 85 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 75,00

Kavelnr: 4060-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 75,00

Kavelnr: 4060-115

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 76,00

Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-60 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kavelnr: 4060-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Schilderij op doek, gesigneerd, afm +/- 41 cm x 61 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-087

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 82,00

Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-46 cm x 38 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 24,00

Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/-50 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-102

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 112,00

Schilderij op doek, achteraan gesigneerd, afm +/- 90 cm x 60 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-101

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 101,00

Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-44 cm x 54 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 104,00

Zeer oude schilderij op doek, herdoekt, afm +/- 86 cm x 70 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-092

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 36
Startbod: €50,00

Huidig bod: € 605,00

Zeer oude schilderij op doek(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-085

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 39
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 260,00

Kavelnr: 4060-091

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €50,00

Huidig bod: € 605,00

Schilderij op doek gesigneerd, afm +/-40 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-108

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 29
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 120,00

Zeer oude schilderij Leisteen, afm 20 cm x 24 cm gesigneerd (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-083

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 48
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 400,00

Kavelnr: 4060-086

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 260,00

Zeer oude schilderij op doek, herdoekt, afm +/- 29,5 cm x 41 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4060-094

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 32
Startbod: €50,00

Huidig bod: € 350,00

Alle kavels - Boeken - Collectors Items - Juwelen - Beelden - Horloges - Multimedia - Varia - Vintage & Antiek Deco - Kaders/Schilderijen