Home > Oude veilingen > DIVERSE KUNST: WO. SCHILDERIJEN EN TEKENINGEN, MUNTEN, OUDE KOFFERS, KLOKKEN, BOEKEN, TELEFOONKAARTEN, JUWELEN ENZ. (ERPE-MERE) (4921) > Kaders/Schilderijen
Alle kavels Boeken Collector's Items Decoratie Juwelen Salon Multimedia Varia Klokken Verlichting Kaders/Schilderijen Tekeningen
Alle Kavels Boeken Collector's Items Decoratie Juwelen Salon Multimedia Varia Klokken Verlichting Kaders/Schilderijen Tekeningen
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 60 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-018 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Schilderij op doek, gesigneerd Karel Van Belle, afm: +/- 80 cm x 98 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-021 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 120,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 21 cm x 16 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kavelnr: 4982-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 46 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 270,00
Expressionistische houtsnede, Vermoedelijk Duits, Met monogram (centraal onderaan) (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-053 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 39 cm x 29 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-055 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 20 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 170,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 38 Startbod: €1,00
Grote lijst naar de kunstenaar John James AUDUBON(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Oude schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 19 cm x 24 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-013 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,01
Oude schilderij op doek, afm +/- 46 cm x 72 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-005 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 47 Startbod: €1,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 65 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 49 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 220,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm +/- 43 cm x 50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 50 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 660,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd J B Huysmans, afm +/-: 13,5 cm x 11,5 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 44 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 240,00
Grote lijst, gesigneerd, afm: +/- 32 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-024 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Schilderij op paneel, afm: +/-22,50 cm x 31,50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 33 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 114,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 48,5 cm x 58,5 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 23 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 66,00
Oude schilderij op paneel, met certificaat van echtheid, afm: +/- 24 cm x 32 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-015 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 100,00
Oude lijst, naar Josef Untersberger (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-075 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 40 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 41,00
Kavelnr: 4982-076 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 57 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 31,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 80 cm x 60 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 26,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 18 cm x 18 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-091 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Koperen hoog reliëf, afm: +/- 35 cm x 62 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-026 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 28,00
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 40 cm x 30 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Schilderij op doek, gesigneerd, afm: +/- 55 cm x 45 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 32,00
Oude schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 23,5 cm x 29 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-014 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 22 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 72,00
Oude schilderij op toile, afm: +/- 67 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-048 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 38,00
Oude schilderij op doek, afm +/- 40 cm x 30 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-008 Conditie: Gebruikt
Schilderij op glas, gesigneerd Alexandre Louis Leloir, afm: +/- 44 cm x 63 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-025 Conditie: Gebruikt
Grote oude lijst, afm: +/- 70 cm 54 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 28 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 90,00
Gemengde techniek op papier onder glas, gesigneerd, afm: +/- 55,5 cm x 100 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-017 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4982-007 Conditie: Gebruikt
Schilderij op paneel, met certificaat van echtheid, afm: +/-24 cm x 32 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-029 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 80,00
Schilderij op paneel, gesigneerd, afm: +/- 60 cm X 90 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-034 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 130,00
Alle kavels - Boeken - Collector's Items - Decoratie - Juwelen - Salon - Multimedia - Varia - Klokken - Verlichting - Kaders/Schilderijen - Tekeningen