Alle kavels
Collectie
Decoratie En Klokken
Diversen
Juwelen
Kaders/Schilderijen
Militaria
Multimedia

Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm

Kavelnr: 692-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij op doek gesigneerd Arsène Detry afm 88 cm x 73 cm

Kavelnr: 692-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €350,00

Huidig bod: € 350,00

Prachtig, oud gesigneerd ets afm 72 cm x 56,5 cm

Kavelnr: 692-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Schilderij op paneel gesigneerd ? Timmermans afm 35,5 cm x 28 cm

Kavelnr: 692-082

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd ?. Bevernaege afm 34 cm x 22 cm

Kavelnr: 692-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd Bevernaege afm 34 cm x 24 cm jaar 1930

Kavelnr: 692-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi, zeer oud schilderij op paneel gesigneerd afm 45 cm x 39 cm

Kavelnr: 692-086

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €29,00

Huidig bod: € 29,00

Zeer oude schets gesigneerd afm 41,5 cm x 37,5 cm

Kavelnr: 692-090

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Mooi oude gesigneerd schilderij op doek in een mooie kader afm 31,5 cm x 26,5 cm

Kavelnr: 692-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 17,00

Oude pentekening gesigneerd afm 56,5 cm x 39 cm

Kavelnr: 692-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Oude ets gesigneerd afm 58 cm x 47 cm

Kavelnr: 692-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Mooie moderne kader afm 36,5 cm x 31, 5 cm

Kavelnr: 692-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Zeer oude gesigneerd schilderij op paneel afm 39,5 cm x 28 cm

Kavelnr: 692-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Oude ets gesigneerd afm 43 cm x 37 cm

Kavelnr: 692-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Oude gesigneerd schilderij op doek op paneel afm41 cm x 33 cm

Kavelnr: 692-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd ?. Bevernaege afm 39,5 cm x 31,5 cm

Kavelnr: 692-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

pentekening afm 30 cm x 43 cm

Kavelnr: 692-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Oude kader afm 27,5 cm x 37,5 cm

Kavelnr: 692-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Oude schilderij op paneel gesigneerd en gedateerd schilderij op paneel afm 47 cm x 42 cm

Kavelnr: 692-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

13 oude koffielepels zilver A835 in het origineel koffertje

Kavelnr: 692-147

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €120,00

Huidig bod: € 120,00

13 oude messen zilver A835 & inox in het origineel koffertje

Kavelnr: 692-148

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €259,00

Huidig bod: € 259,00

7 oude messen zilver A835 & inox + oude 12 eetlepels zilver A835 in het origineel koffertje

Kavelnr: 692-149

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €459,00

Huidig bod: € 459,00

6 oude eetlepels zilver A835 + 18 oude vork zilver A835 in het origineel koffertje

Kavelnr: 692-150

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €559,00

Huidig bod: € 559,00

12 oude kofielepels zilver 800 Delheid Bruxelles in het origineel koffertje

Kavelnr: 692-151

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €120,00

Huidig bod: € 120,00

Zeer oude schilderij op doek gesigneerd Ernest Naets en gedateerd

Kavelnr: 692-152

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €225,00

Huidig bod: € 225,00

Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd afm 47 cm x 37 cm

Kavelnr: 692-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €17,00

Huidig bod: € 17,00

Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset, gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm

Kavelnr: 692-222

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1499,00

Huidig bod: € 1499,00

Prachtige schilderij op paneel in een mooie kader afm 35,5 cm x 28 cm

Kavelnr: 692-223

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €17,00

Huidig bod: € 19,00

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 45,5 cm

Kavelnr: 692-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,99

Huidig bod: € 4,99

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 692-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,99

Huidig bod: € 4,99

Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm

Kavelnr: 692-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 24,5 cm x 30,5 cm

Kavelnr: 692-228

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm

Kavelnr: 692-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Zeer oude en unieke religieus schilderij (Style Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)

Kavelnr: 692-230

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1499,00

Huidig bod: € 1499,00

Super prachtige schilderij batik gesigneerd Kwan Chin afm 105,5 cm x 193,5 cm

Kavelnr: 692-231

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 692-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Alle kavels - Collectie - Decoratie En Klokken - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia