Home > Oude veilingen > SCHILDERIJEN W.O. RAOUL DUFY, ARSENE DETRY, CHARLES EMMANUEL BISET, CRISPIN VAN DEN BROECK, DE GROUX, KWAN CHIN, ENZ., JUWELEN, DECORATIE, MILITAIRA, ENZ. (AAIGEM) (902) > Kaders/Schilderijen
Alle kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
Alle Kavels Collectie Decoratie En Klokken Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Varia
Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm
Kavelnr: 692-066 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schilderij op doek gesigneerd Arsène Detry afm 88 cm x 73 cm
Kavelnr: 692-069 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €350,00
Huidig bod: € 350,00
Prachtig, oud gesigneerd ets afm 72 cm x 56,5 cm
Kavelnr: 692-078 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 15,00
Schilderij op paneel gesigneerd ? Timmermans afm 35,5 cm x 28 cm
Kavelnr: 692-082 Conditie: Gebruikt
Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd ?. Bevernaege afm 34 cm x 22 cm
Kavelnr: 692-083 Conditie: Gebruikt
Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd Bevernaege afm 34 cm x 24 cm jaar 1930
Kavelnr: 692-084 Conditie: Gebruikt
Mooi, zeer oud schilderij op paneel gesigneerd afm 45 cm x 39 cm
Kavelnr: 692-086 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €29,00
Huidig bod: € 29,00
Zeer oude schets gesigneerd afm 41,5 cm x 37,5 cm
Kavelnr: 692-090 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €14,00
Huidig bod: € 14,00
Mooi oude gesigneerd schilderij op doek in een mooie kader afm 31,5 cm x 26,5 cm
Kavelnr: 692-095 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Oude pentekening gesigneerd afm 56,5 cm x 39 cm
Kavelnr: 692-104 Conditie: Gebruikt
Oude ets gesigneerd afm 58 cm x 47 cm
Kavelnr: 692-106 Conditie: Gebruikt
Mooie moderne kader afm 36,5 cm x 31, 5 cm
Kavelnr: 692-108 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Zeer oude gesigneerd schilderij op paneel afm 39,5 cm x 28 cm
Kavelnr: 692-109 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude ets gesigneerd afm 43 cm x 37 cm
Kavelnr: 692-111 Conditie: Gebruikt
Oude gesigneerd schilderij op doek op paneel afm41 cm x 33 cm
Kavelnr: 692-112 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Schilderij? of waterverf op paneel gesigneerd ?. Bevernaege afm 39,5 cm x 31,5 cm
Kavelnr: 692-119 Conditie: Gebruikt
pentekening afm 30 cm x 43 cm
Kavelnr: 692-124 Conditie: Gebruikt
Oude kader afm 27,5 cm x 37,5 cm
Kavelnr: 692-127 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Oude schilderij op paneel gesigneerd en gedateerd schilderij op paneel afm 47 cm x 42 cm
Kavelnr: 692-128 Conditie: Gebruikt
13 oude koffielepels zilver A835 in het origineel koffertje
Kavelnr: 692-147 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €120,00
Huidig bod: € 120,00
13 oude messen zilver A835 & inox in het origineel koffertje
Kavelnr: 692-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €259,00
Huidig bod: € 259,00
7 oude messen zilver A835 & inox + oude 12 eetlepels zilver A835 in het origineel koffertje
Kavelnr: 692-149 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €459,00
Huidig bod: € 459,00
6 oude eetlepels zilver A835 + 18 oude vork zilver A835 in het origineel koffertje
Kavelnr: 692-150 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €559,00
Huidig bod: € 559,00
12 oude kofielepels zilver 800 Delheid Bruxelles in het origineel koffertje
Kavelnr: 692-151 Conditie: Gebruikt
Zeer oude schilderij op doek gesigneerd Ernest Naets en gedateerd
Kavelnr: 692-152 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €225,00
Huidig bod: € 225,00
Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd afm 47 cm x 37 cm
Kavelnr: 692-221 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €17,00
Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset, gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm
Kavelnr: 692-222 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1499,00
Huidig bod: € 1499,00
Prachtige schilderij op paneel in een mooie kader afm 35,5 cm x 28 cm
Kavelnr: 692-223 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €17,00
Huidig bod: € 19,00
Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 45,5 cm
Kavelnr: 692-225 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,99
Huidig bod: € 4,99
Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm
Kavelnr: 692-226 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm
Kavelnr: 692-227 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Mooi oude kader afm 24,5 cm x 30,5 cm
Kavelnr: 692-228 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm
Kavelnr: 692-229 Conditie: Gebruikt
Zeer oude en unieke religieus schilderij (Style Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)
Kavelnr: 692-230 Conditie: Gebruikt
Schilderij/Batik
Super prachtige schilderij batik gesigneerd Kwan Chin afm 105,5 cm x 193,5 cm
Kavelnr: 692-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €999,00
Huidig bod: € 999,00
Ets
4 Prachtige, unieke en oude religieus ets
Kavelnr: 692-232 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €79,00
Huidig bod: € 79,00
Alle kavels - Collectie - Decoratie En Klokken - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia