Home > Oude veilingen > UURWERKEN, JUWELEN, COLLECTABLES, SCHILDERIJEN, VINTAGE, ZILVERWERK, ENZ. (AAIGEM) (992) > Kaders/Schilderijen
Alle kavels Collectables Decoratie Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Uurwerken En Klokken Varia
Alle Kavels Collectables Decoratie Diversen Juwelen Kaders/Schilderijen Militaria Multimedia Uurwerken En Klokken Varia
Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm
Kavelnr: 798-066 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Oude ets gesigneerd afm 58 cm x 47 cm
Kavelnr: 798-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
pentekening afm 30 cm x 43 cm
Kavelnr: 798-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 5,00
Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd afm 47 cm x 37 cm
Kavelnr: 798-221 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €17,00
Huidig bod: € 17,00
Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm
Kavelnr: 798-226 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm
Kavelnr: 798-227 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm
Kavelnr: 798-229 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Schilderij/Batik
Super prachtige schilderij batik gesigneerd Kwan Chin afm 105,5 cm x 193,5 cm
Kavelnr: 798-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €649,00
Huidig bod: € 649,00
Ets
4 Prachtige, unieke en oude religieus ets
Kavelnr: 798-232 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €79,00
Huidig bod: € 79,00
Mooi oude schilderij op doek gesigneerd afm 74,5 cm x 114 cm
Kavelnr: 798-236 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €49,00
Huidig bod: € 49,00
Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm
Kavelnr: 798-237 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €99,00
Huidig bod: € 99,00
Super prachtige gemengde techniek op papier in een mooi kader onder glas, gesigneerd en gedateerd, afm 69,5 cm x 89,5cm
Kavelnr: 798-239 Conditie: Gebruikt
Prachtige zeer oude gekleurde prent Waterloo, gesigneerd afm 91,5 cm x 70,5 cm
Kavelnr: 798-240 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €199,00
Huidig bod: € 199,00
Zeefdruk
Prachtige zeefdruk van de grote kunstenaar Andy Warhol afm 90 cm x 90 cm(verkocht in een verkoopzaal-met bewijs-
Kavelnr: 798-241 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €450,00
Huidig bod: € 450,00
2 Mooi lege kaders
Kavelnr: 798-244 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 49 cm x 94 cm
Kavelnr: 798-257 Conditie: Gebruikt
Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 65 cm x 65 cm
Kavelnr: 798-258 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Mooi oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd afm 42 cm x 52 cm
Kavelnr: 798-259 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 40 cm x 50 cm
Kavelnr: 798-260 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 48 cm x 70 cm
Kavelnr: 798-261 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €19,00
Huidig bod: € 19,00
Mooi oude schilderij op doek, gesigneerd afm 41 cm x 52 cm
Kavelnr: 798-262 Conditie: Gebruikt
Mooi gekleurde pentekening, gesigneerd afm 35,5 cm x 43,5 cm
Kavelnr: 798-263 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €14,00
Huidig bod: € 14,00
2 prachtige en mooi kadertjes, gesigneerd afm 17,5 cm x 29,5 cm
Kavelnr: 798-264 Conditie: Gebruikt
Mooi kaderje, gesigneerd
Kavelnr: 798-265 Conditie: Gebruikt
Mooi gesigneerd en gedateerd waterverfschilderij afm 71 cm x 84,5 cm
Kavelnr: 798-267 Conditie: Gebruikt
Mooi gesigneerd gekleurde pentekening afm 72,5 cm x 84,5 cm
Kavelnr: 798-268 Conditie: Gebruikt
Prachtige pastel, gesigneerd afm 65 cm x 71 cm
Kavelnr: 798-269 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €37,00
Huidig bod: € 37,00
Mooi oude kader afm 33,5 cm x 29,5 cm
Kavelnr: 798-285 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Mooi oude kader afm 25,5 cm x 31 cm
Kavelnr: 798-286 Conditie: Gebruikt
Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Herbert van der Poll afm 95 cm x 125 cm
Kavelnr: 798-434 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €399,00
Huidig bod: € 399,00
Alle kavels - Collectables - Decoratie - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Uurwerken En Klokken - Varia