Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm

Kavelnr: 798-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Oude ets gesigneerd afm 58 cm x 47 cm

Kavelnr: 798-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 9,00

pentekening afm 30 cm x 43 cm

Kavelnr: 798-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd afm 47 cm x 37 cm

Kavelnr: 798-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €17,00

Huidig bod: € 17,00

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 798-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm

Kavelnr: 798-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm

Kavelnr: 798-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Super prachtige schilderij batik gesigneerd Kwan Chin afm 105,5 cm x 193,5 cm

Kavelnr: 798-231

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €649,00

Huidig bod: € 649,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 798-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd afm 74,5 cm x 114 cm

Kavelnr: 798-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm

Kavelnr: 798-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €99,00

Huidig bod: € 99,00

Kavelnr: 798-239

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Prachtige zeer oude gekleurde prent Waterloo, gesigneerd afm 91,5 cm x 70,5 cm

Kavelnr: 798-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Prachtige zeefdruk van de grote kunstenaar Andy Warhol afm 90 cm x 90 cm(verkocht in een verkoopzaal-met bewijs-

Kavelnr: 798-241

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €450,00

Huidig bod: € 450,00

2 Mooi lege kaders

Kavelnr: 798-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 49 cm x 94 cm

Kavelnr: 798-257

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 65 cm x 65 cm

Kavelnr: 798-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Mooi oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd afm 42 cm x 52 cm

Kavelnr: 798-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 40 cm x 50 cm

Kavelnr: 798-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €17,00

Huidig bod: € 17,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 48 cm x 70 cm

Kavelnr: 798-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €19,00

Huidig bod: € 19,00

Mooi oude schilderij op doek, gesigneerd afm 41 cm x 52 cm

Kavelnr: 798-262

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €19,00

Huidig bod: € 19,00

Mooi gekleurde pentekening, gesigneerd afm 35,5 cm x 43,5 cm

Kavelnr: 798-263

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

2 prachtige en mooi kadertjes, gesigneerd afm 17,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 798-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €19,00

Huidig bod: € 19,00

Mooi kaderje, gesigneerd

Kavelnr: 798-265

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Mooi gesigneerd en gedateerd waterverfschilderij afm 71 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 798-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Mooi gesigneerd gekleurde pentekening afm 72,5 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 798-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €45,00

Huidig bod: € 45,00

Prachtige pastel, gesigneerd afm 65 cm x 71 cm

Kavelnr: 798-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €37,00

Huidig bod: € 37,00

Mooi oude kader afm 33,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 798-285

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Mooi oude kader afm 25,5 cm x 31 cm

Kavelnr: 798-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Herbert van der Poll afm 95 cm x 125 cm

Kavelnr: 798-434

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €399,00

Huidig bod: € 399,00

Alle kavels - Collectables - Decoratie - Diversen - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Uurwerken En Klokken - Varia