Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm

Kavelnr: 912-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 7,00

Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd afm 47 cm x 37 cm

Kavelnr: 912-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 912-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm

Kavelnr: 912-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm

Kavelnr: 912-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 912-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd afm 74,5 cm x 114 cm

Kavelnr: 912-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm

Kavelnr: 912-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Kavelnr: 912-239

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €69,00

Huidig bod: € 69,00

Prachtige zeer oude gekleurde prent Waterloo, gesigneerd afm 91,5 cm x 70,5 cm

Kavelnr: 912-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €189,00

Huidig bod: € 189,00

2 Mooi lege kaders

Kavelnr: 912-244

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 49 cm x 94 cm

Kavelnr: 912-257

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 65 cm x 65 cm

Kavelnr: 912-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd afm 42 cm x 52 cm

Kavelnr: 912-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 40 cm x 50 cm

Kavelnr: 912-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 48 cm x 70 cm

Kavelnr: 912-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi oude schilderij op doek, gesigneerd afm 41 cm x 52 cm

Kavelnr: 912-262

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gekleurde pentekening, gesigneerd afm 35,5 cm x 43,5 cm

Kavelnr: 912-263

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

2 prachtige en mooi kadertjes, gesigneerd afm 17,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 912-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi kaderje, gesigneerd

Kavelnr: 912-265

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gesigneerd en gedateerd waterverfschilderij afm 71 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 912-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi gesigneerd gekleurde pentekening afm 72,5 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 912-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige pastel, gesigneerd afm 65 cm x 71 cm

Kavelnr: 912-269

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 35,00

Mooi oude kader afm 33,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 912-285

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Mooi oude kader afm 25,5 cm x 31 cm

Kavelnr: 912-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Frere Michel afm 64 cm x 127 cm, gekocht in een verkoopzaal met bewijs.

Kavelnr: 912-303

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3999,00

Huidig bod: € 3999,00

Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Pierre Joseph Célestin François (1759-1851) afm 62 cm x 81 cm.

Kavelnr: 912-335

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €599,00

Huidig bod: € 599,00

Kavelnr: 912-343

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Kavelnr: 912-346

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd Herbert van der Poll afm 95 cm x 125 cm

Kavelnr: 912-434

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €359,00

Huidig bod: € 359,00

Zeer oude en unieke religieus schilderij (Crispin Van Den Broeck-1524 - 1588/91)??? Afm 125 cm x 90 cm

Kavelnr: 912-437

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1200,00

Huidig bod: € 1200,00

Prachtige oude en unieke religieus schilderij op paneel gesigneerd De Groux Charles afm 62,5 x 78,5 cm

Kavelnr: 912-438

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €459,00

Huidig bod: € 459,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Gerboux auguste Charles, gedateerd,afm 57,5 cm x 75 cm

Kavelnr: 912-439

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

Schilderij op doek gesigneerd Arsène Detry afm 88 cm x 73 cm

Kavelnr: 912-440

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 250,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd ( Johann Joseph Hartmann (1753-1830) gedateerd 1791 afm+- 61 cm x 46 cm

Kavelnr: 912-441

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Schilderij op isorel gesigneerd Frank Dillon R.A. (1823-1909) afm+- 61 cm x 46 cm

Kavelnr: 912-442

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1250,00

Huidig bod: € 1250,00

Alle kavels - Archeologie - Collector Items - Decoratie - Diversen - Kaders/Schilderijen - Multimedia - Munten En Medaillons - Uurwerken En Juwelen - Varia