Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Pierre Maleuvre(1740-1803)

Kavelnr: 976-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Charles Louis Lingée(1748-1819)

Kavelnr: 976-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Antoine Loise Romanet(1742-1815)

Kavelnr: 976-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Kavelnr: 976-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd François R,le Jeune Ingouf(1747-1812)

Kavelnr: 976-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Voyez l'aine

Kavelnr: 976-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Ets

Kavelnr: 976-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset(1633-c,1710), gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm

Kavelnr: 976-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Claude Augustin DUFLOS (1700-1786)

Kavelnr: 976-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige schilderij op paneel gesigneerd Victor Olivier Gilsoul (1867-1939) afm 57 cm x 46 cm

Kavelnr: 976-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €159,00

Huidig bod: € 159,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd Robert BORRET(1924) gedateerd 1969 afm 36 cm x 52 cm

Kavelnr: 976-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Prachtige schilderij op paneel in een mooi kader gesigneerd Henry Echlin NEILL (1888-1981) afm 20 cm x 24 cm

Kavelnr: 976-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €599,00

Huidig bod: € 599,00

Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm

Kavelnr: 976-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Zeer oude prachtige schilderij op doek gesigneerd Van der Elst Jaques en gedateerd 1966 afm 70 cm x 60 cm

Kavelnr: 976-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 976-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm

Kavelnr: 976-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm

Kavelnr: 976-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 976-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd afm 74,5 cm x 114 cm

Kavelnr: 976-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Henri-Joseph-Pauwels afm 72,5 cm x 85,5 cm

Kavelnr: 976-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Kavelnr: 976-239

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €69,00

Huidig bod: € 69,00

Prachtige zeer oude gekleurde prent Waterloo, gesigneerd afm 91,5 cm x 70,5 cm

Kavelnr: 976-240

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €189,00

Huidig bod: € 189,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 49 cm x 94 cm

Kavelnr: 976-257

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 65 cm x 65 cm

Kavelnr: 976-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi oude schilderij op paneel, gesigneerd en gedateerd afm 42 cm x 52 cm

Kavelnr: 976-259

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 40 cm x 50 cm

Kavelnr: 976-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 48 cm x 70 cm

Kavelnr: 976-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gekleurde pentekening, gesigneerd afm 35,5 cm x 43,5 cm

Kavelnr: 976-263

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

2 prachtige en mooi kadertjes, gesigneerd afm 17,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 976-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gesigneerd en gedateerd waterverfschilderij afm 71 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 976-267

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi gesigneerd gekleurde pentekening afm 72,5 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 976-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi oude kader afm 33,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 976-285

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Mooi oude kader afm 25,5 cm x 31 cm

Kavelnr: 976-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €19,00

Huidig bod: € 19,00

Prachtige oude schilderij op doek in een mooi kader, gesigneerd Pierre Joseph Célestin François (1759-1851) afm 62 cm x 81 cm.

Kavelnr: 976-335

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €599,00

Huidig bod: € 599,00

Kavelnr: 976-343

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Kavelnr: 976-346

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Alle kavels - Archeologie - Collectie - Decoratie - Diversen - Horloges - Juwelen - Kaders/Schilderijen - Klokken - Militaria - Multimedia - Munten En Medaillons - Strips