Kavelnr: 1047-008

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4999,00

Huidig bod: € 4999,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Boel Maurice afm : 60 cm x 81,5 cm. schilderij gekocht in een verkoopzaal. Zonder certificaat van echtheid

Kavelnr: 1047-013

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €499,00

Huidig bod: € 499,00

Kavelnr: 1047-014

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Prachtige schilderij op doek gesigneerd Van Belle Karel afm : 100 cm x 80 cm. schilderij gekocht in een verkoopzaal. Zonder certificaat van echtheid

Kavelnr: 1047-015

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Prachtige schilderij op paneel gesigneerd G Gonzalezl afm : 75 cm x 25 cm. Schilderijen gekocht in een verkoopzaal. Zonder certificaat van echtheid

Kavelnr: 1047-016

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1999,00

Huidig bod: € 1999,00

Kavelnr: 1047-017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €199,00

Huidig bod: € 199,00

Kavelnr: 1047-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1750,00

Huidig bod: € 1750,00

Prachtige schilderij op doek op paneel gesigneerd.

Kavelnr: 1047-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €79,00

Huidig bod: € 79,00

Zeer oude schilderij op doek van Charles Emmanuel Biset(1633-c,1710), gedateerd afm 33,5 cm x 39 cm

Kavelnr: 1047-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Ets

Prachtige luxe en unieke oude ets gesigneerd Claude Augustin DUFLOS (1700-1786)

Kavelnr: 1047-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Schilderij op doek gesigneerd afm 51 cm x 61 cm

Kavelnr: 1047-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 7,00

Oude gesigneerd schilderij op paneel afm 38 cm x 46 cm

Kavelnr: 1047-226

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Prachtige oude Kader afm 36 cm x 47 cm

Kavelnr: 1047-227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Mooi oude kader afm 49,5 cm x 39,5 cm

Kavelnr: 1047-229

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Ets

4 Prachtige, unieke en oude religieus ets

Kavelnr: 1047-232

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd afm 74,5 cm x 114 cm

Kavelnr: 1047-236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €49,00

Huidig bod: € 49,00

Prachtige kader

Kavelnr: 1047-237

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €9,00

Huidig bod: € 9,00

Prachtige zeer oude schilderij op doek in een mooi en oude kader gesigneerd afm 65 cm x 65 cm

Kavelnr: 1047-258

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 40 cm x 50 cm

Kavelnr: 1047-260

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Prachtige oude schilderij op doek gesigneerd afm 48 cm x 70 cm

Kavelnr: 1047-261

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gekleurde pentekening, gesigneerd afm 35,5 cm x 43,5 cm

Kavelnr: 1047-263

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

2 prachtige en mooi kadertjes, gesigneerd afm 17,5 cm x 29,5 cm

Kavelnr: 1047-264

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Mooi gesigneerd gekleurde pentekening afm 72,5 cm x 84,5 cm

Kavelnr: 1047-268

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €39,00

Huidig bod: € 39,00

Mooi oude kader afm 25,5 cm x 31 cm

Kavelnr: 1047-286

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 1047-343

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €799,00

Huidig bod: € 799,00

Prachtige oude en unieke religieus schilderij op paneel gesigneerd De Groux Charles afm 62,5 x 78,5 cm

Kavelnr: 1047-438

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €459,00

Huidig bod: € 459,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Gerboux auguste Charles, gedateerd,afm 57,5 cm x 75 cm

Kavelnr: 1047-439

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €299,00

Huidig bod: € 299,00

Mooi waterverfschilderij gesigneerd ( Johann Joseph Hartmann (1753-1830) gedateerd 1791 afm+- 61 cm x 46 cm

Kavelnr: 1047-441

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €999,00

Huidig bod: € 999,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Vincenzo Irolli, gedateerd,afm 50 cm x 35 cm

Kavelnr: 1047-443

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1650,00

Huidig bod: € 1650,00

Mooi oude schilderij op doek gesigneerd Jan van Heel (1898-1990), gedateerd68,afm 99 cm x 79 cm

Kavelnr: 1047-444

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1750,00

Huidig bod: € 1750,00

Alle kavels - Archeologie - Collectables - Decoratie - Diversen - Juwelen En Horloges - Kaders/Schilderijen - Militaria - Multimedia - Varia