Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Kaders
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Kaders in brons
Kaders in brons, oud, afm plm 18 x 24 cm , 2 stuks
Kavelnr: 1800-038 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 45,50
Locatie: Serskamp
Bied mee
Kader
Kavelnr: 1800-052 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kaders
Kaders, handwerk op zijde, 2 stuks
Kavelnr: 1800-053 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Schilderij
Schilderij , oud, gesigneerd
Kavelnr: 1800-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Fotokader in brons
Fotokader in brons, glas niet aanwezig , afm plm 20 cm x 29 cm
Kavelnr: 1800-055 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader op hout
Kader op hout, oud
Kavelnr: 1800-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Devotica kaders
Devotica kaders , 2 stuks
Kavelnr: 1800-074 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Schilderij op doek
Schilderij op doek, gesigneerd, oud
Kavelnr: 1800-081 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Oude kaders
Oude kaders, plm 4 stuks
Kavelnr: 1800-088 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Schilderij op doek, oud , jaar 1946
Kavelnr: 1800-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Kaders, 2 stuks, oude gesigneerd
Kavelnr: 1800-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Kaders, met bloemen, kaders zijn in zwaar degelijk materiaal , plm 4 stuks
Kavelnr: 1800-128 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Kaders met spreuken
Kaders met spreuken, plm 5 stuks
Kavelnr: 1800-137 Conditie: Gebruikt
Kadertje
Kadertje, oud ,
Kavelnr: 1800-145 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 8,00
Kadertjes
Kadertjes, 2 stuks , met certificaat , feuille d'or 23 kr
Kavelnr: 1800-163 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Kadertjes met kantwerkjes
Kadertjes met kantwerkjes, plm 2 stuks
Kavelnr: 1800-182 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Kader , met glas ,
Kavelnr: 1800-191 Conditie: Gebruikt
Kadertjes, vintage, 2 stuks
Kavelnr: 1800-196 Conditie: Gebruikt
Kader, gesigneerd
Kavelnr: 1800-221 Conditie: Gebruikt
Schilderijtje
Schilderijtje , oud , gesigneerd
Kavelnr: 1800-222 Conditie: Gebruikt
Schilderij op hout
Kavelnr: 1800-223 Conditie: Gebruikt
Kader, portret van kind, in zeer mooi uitgewerkte kader
Kavelnr: 1800-253 Conditie: Gebruikt
Kader, prent achter glas, gesigneerd , oud
Kavelnr: 1800-261 Conditie: Gebruikt
Kadertje, moeder aan de haard, oud , in steen
Kavelnr: 1800-274 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Kadertje met koperen rand
Kadertje met koperen rand, oud
Kavelnr: 1800-275 Conditie: Gebruikt
Foto kadertje
Foto kadertje, vintage
Kavelnr: 1800-278 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Pentekening
Pentekening, gesigneerd,
Kavelnr: 1800-288 Conditie: Gebruikt
Schilderijtjes op doek
Schilderijtjes op doek , oude, 2 stuks
Kavelnr: 1800-331 Conditie: Gebruikt
Foto kadertjes
Foto kadertjes , 2 stuks , glas moet vervangen worden
Kavelnr: 1800-339 Conditie: Gebruikt
Kader, oud,
Kavelnr: 1800-344 Conditie: Gebruikt
Kader, oud
Kavelnr: 1800-345 Conditie: Gebruikt
Schilderij op doek,
Kavelnr: 1800-368 Conditie: Gebruikt
Devotica kader
Kavelnr: 1800-369 Conditie: Gebruikt
Kadertjes, vintage, 3 stuks
Kavelnr: 1800-431 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €2,00
Kadertjes , 2 stuks
Kavelnr: 1800-433 Conditie: Gebruikt
Foto kaders
Foto kaders, plm 5 stuks
Kavelnr: 1800-434 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 18,30
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting