Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN EN GEREEDSCHAPPEN (ZELZATE) (2894) > Kantoor
Alle kavels Banden En Velgen Audio/Video Decoratie Diversen DVD/CD Fiets Elektro Kantoor Gereedschappen Muziekinstrumenten Verlichting Vintage Meubelen
Alle Kavels Banden En Velgen Audio/Video Decoratie Diversen DVD/CD Fiets Elektro Kantoor Gereedschappen Muziekinstrumenten Verlichting Vintage Meubelen
papierversnipperaar
elektr. papierversnipperaar
Kavelnr: 2847-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Locatie: Zelzate
schrijfbureau
vintage schrijfbureau met ingelegd blad plus enige vintage bureau-access.
Kavelnr: 2847-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 61,00
stoel
verr. armstoel
Kavelnr: 2847-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
Kavelnr: 2847-073 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 8,00
Kavelnr: 2847-074 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2847-078 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
Kavelnr: 2847-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Alle kavels - Banden En Velgen - Audio/Video - Decoratie - Diversen - DVD/CD - Fiets - Elektro - Kantoor - Gereedschappen - Muziekinstrumenten - Verlichting - Vintage - Meubelen