Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > START AAN 1 EURO: COLLECTIE DOODSPRENTJES, AZIATICA, OUDE WIJNEN, OUDE MUNTEN, WITGOED, DESIGN, BROCANTE EN CURIOSA UIT INBOEDELS. (SINT-GILLIS-WAAS) (3454) > Keukenmateriaal
Alle kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Alle Kavels Beelden Aziatica Devotica Divers Boeken Fiets Gallerij Pilaar Brocante En Curiosa Doodsprentjes Klokken Keukenmateriaal Meubels Kristal Munten Design Schilderijen En Kaders Servies Stolpen Tapijten Veerlichting Villeroy & Boch Werkmateriaal Verlichting Witgoed Wijnen Vintage
Lot keukenmateriaal, 5 stuks
Kavelnr: 3434-032 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Sint-Gillis-Waas
Bied mee
Kookpot met deksel
Kavelnr: 3434-033 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
Steelpotten en pannen
Steelpotten en pannen, 5 stuks
Kavelnr: 3434-034 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Metalen onderborden
Metalen onderborden, vergulde rand, 31,5cm, 10 stuks
Kavelnr: 3434-037 Conditie: Gebruikt
Borden Wedgewood
Borden Wedgewood, 6 soep en 4 plat
Kavelnr: 3434-048 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Keukenklokje
Keukenklokje 21,5cm
Kavelnr: 3434-049 Conditie: Gebruikt
Keramieken voorraadpotten
Keramieken voorraadpotten 18cm
Kavelnr: 3434-104 Conditie: Gebruikt
Keukenweegschaal Soehnle
Keukenweegschaal Soehnle, 2 stuks
Kavelnr: 3434-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Serveerschalen messing handvat
Serveerschalen messing handvat 4 stuks
Kavelnr: 3434-162 Conditie: Gebruikt
Serveerschalen ovaal
Serveerschalen ovaal 4 stuks
Kavelnr: 3434-163 Conditie: Gebruikt
Broodtrommel
Kavelnr: 3434-164 Conditie: Gebruikt
Fonten pan Le Creuset
Fonten pan Le Creuset Ø26cm
Kavelnr: 3434-209 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
Fonten kookpot
Fonten kookpot Ø24cm
Kavelnr: 3434-206 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Fonten kookpot Le Creuset
Fonten kookpot Le Creuset 25x20x9cm
Kavelnr: 3434-207 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 20,00
Fonten pan Le Creuset Ø20cm
Kavelnr: 3434-208 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Alle kavels - Beelden - Aziatica - Devotica - Divers - Boeken - Fiets - Gallerij Pilaar - Brocante En Curiosa - Doodsprentjes - Klokken - Keukenmateriaal - Meubels - Kristal - Munten - Design - Schilderijen En Kaders - Servies - Stolpen - Tapijten - Veerlichting - Villeroy & Boch - Werkmateriaal - Verlichting - Witgoed - Wijnen - Vintage