Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE NIEUWE GOEDEREN UIT WATERSCHADE (STEKENE) (3244) > Kinderstoelen
Alle kavels Baby/Kinder Toebehoren Bedlinnen Fiets Aanhangwagens Diversen Gereedschappen Kinderbedjes Kinderstoelen Kinderwagens Multimedia Papierwaren Speelparken Spelconsoles Speelgoed Verzorgingstafels Zwembadtoebehoren
Alle Kavels Baby/Kinder Toebehoren Bedlinnen Fiets Aanhangwagens Diversen Gereedschappen Kinderbedjes Kinderstoelen Kinderwagens Multimedia Papierwaren Speelparken Spelconsoles Speelgoed Verzorgingstafels Zwembadtoebehoren
kinderstoel
auto kinderstoel, fabr. RECARO (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-060 Conditie: Nieuw
Biedingen: 5 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 30,00
auto kinderstoel, fabr. JOLE (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-061 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
auto kinderstoel, fabr. RECARO, nieuwprijs 499€ (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-062 Conditie: Nieuw
Biedingen: 9 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 140,00
kinderstoel, fabr. QUAX, type ULTIMO 3, zonder poten (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-075 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
meegroei kinderstoel, fabr. LEANDER (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-149 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 46,00
meegroeistoel, beschadigd aan poten (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-164 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Kavelnr: 3215-151 Conditie: Nieuw
Biedingen: 14 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 50,00
Kavelnr: 3215-150 Conditie: Nieuw
Huidig bod: € 45,00
auto kinderstoel, CYBEX GOLD PALLAS S-FIX (maak gebruik van de kijkdag !!)
Kavelnr: 3215-123 Conditie: Nieuw
Biedingen: 2 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 29,00
Alle kavels - Baby/Kinder Toebehoren - Bedlinnen - Fiets Aanhangwagens - Diversen - Gereedschappen - Kinderbedjes - Kinderstoelen - Kinderwagens - Multimedia - Papierwaren - Speelparken - Spelconsoles - Speelgoed - Verzorgingstafels - Zwembadtoebehoren