Schilderij, Bloemen, niet getekend, B35, 48x58cm

Kavelnr: 3751-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Meisje met Lantaarn, getekend M. Lievens 1948, olieverf op doek, 51x72cm

Kavelnr: 3751-030

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Windmill, getekend L. Bouyer 1906, olieverf op doek, 65x90cm

Kavelnr: 3751-033

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Affligem

Aquarel, Boerder, niet getekend, 23x28cm

Kavelnr: 3751-034

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Litho, Blauwe kerk, getekend A. Pietercelie, 4/20, 42x52cm

Kavelnr: 3751-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Boerderij in het bos, getekend J. Quinteris, 54x44cm

Kavelnr: 3751-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Religious scene, niet getekend, Olieverf op paneel, 40x31cm

Kavelnr: 3751-037

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 32,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Bos, getekend W. Stigting! 1896, Olieverf op paneell, 41x29cm

Kavelnr: 3751-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Litho, Rue Rampart Brussels, getekend R. Hebbelinck, Litho, 37x30cm

Kavelnr: 3751-040

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

Litho, Porch in Lier, getekend R. Hebbelinck, Litho, 37x30cm

Kavelnr: 3751-041

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

Aquarel, 2 Scènes van Bruges, getekend CM, aquarel, 46x39cm

Kavelnr: 3751-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Platteland, getekend Maurice Wybo, olieverf op doek, 72x62cm

Kavelnr: 3751-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Aquarel, Minnaars, P.R Laxmi 1971, aquarel, 58x86cm

Kavelnr: 3751-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Aquarel, Dansende meisjes, P.R Laxmi 1971, aquarel, 83x71cm

Kavelnr: 3751-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Stilleven met citroen & bier, Latemsschool, R. Freyez, olieverf op doek, 83x73cm

Kavelnr: 3751-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 41,00

Locatie: Affligem

Aquarel, Balkon, getekend, aquarel, 49x58cm

Kavelnr: 3751-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Collage, Man op paard, niet getekend, collage, 38x54cm

Kavelnr: 3751-050

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Boerderij, E. Heyvant?, Olieverf op paneel, 45x55cm

Kavelnr: 3751-051

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Ets

Ets, Cathedral Bruges, Ernst George, Ets, 31x41cm

Kavelnr: 3751-052

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Ets

Ets, Bruges, Ernst George, Ets, 38x34cm

Kavelnr: 3751-053

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Flowers, niet getekend, acryl op paneel, 23x28cm

Kavelnr: 3751-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Sailing, G. Sinaeve, Olieverf op paneel, 30x24cm

Kavelnr: 3751-055

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Affligem

Handgekleurde houtgravure, Duitse honden, 1875, 38x31cm

Kavelnr: 3751-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Affligem

Engelse olieprint, Schapenhouders, 41x31cm

Kavelnr: 3751-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Stilleven met fruit, C. Elina, Olieverf op paneel, 51x44cm

Kavelnr: 3751-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Winterdag, M. Vanbergen, olie, 45x36cm

Kavelnr: 3751-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Kerk, niet getekend, olie, 32x38cm

Kavelnr: 3751-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Boten aan het strand, niet getekend, acryl, 66x47cm

Kavelnr: 3751-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Affligem

Ets

Ets, 3 Scènes uit een stad, Franck L'Emanuel 1898, ets, 37x29cm

Kavelnr: 3751-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Weide, Ivo Frank 1956, olie, 86x100cm

Kavelnr: 3751-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Olieverf op paneel, Cottage, getekend

Kavelnr: 3751-250

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Litho, Deuropening, 9/350, getekend & gestempeld met potlood, 55x62cm

Kavelnr: 3751-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Affligem

Aquarel, Huis aan de haven, Raymond Blossier 1925-2013, Aquarel, 75x58cm

Kavelnr: 3751-048

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Stilleven met appel en stoel, Latem school, olieverf op doek, 98x78cm

Kavelnr: 3751-032

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 40,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Werken in het veld, getekend, olieverf op doek, 97x77cm

Kavelnr: 3751-068

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Affligem

Schilderij, Bos, Van der Swisser, olie, 46x49cm

Kavelnr: 3751-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 22,00

Locatie: Affligem