Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Lasers
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Laser blauw
1x laser blauw, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-002 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
RGB laser
1x rgb laser, maakt al de kleuren, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-003 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Laser blauw 1 Watt
1x laser blauw 1 Watt, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-006 Conditie: Nieuw
RGB puntjes laser 200 mW
1x RGB puntjes laser 200 mW, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-007 Conditie: Nieuw
Laser rood
1x laser rood, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-008 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
Laser 500 mW
1x laser 500 mW, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-010 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Laser 1 Watt RGB
1x laser 1 Watt RGB, auto, sound, dmx, ilda.
Kavelnr: 771-011 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €225,00
Huidig bod: € 225,00
1x rgb laser, projeteert roterende kleuren laser punten, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-012 Conditie: Nieuw
Laser groen 1W
1x laser groen 1W, auto, sound, dmx en ilda.
Kavelnr: 771-013 Conditie: Nieuw
Laser RGB 2 Watt
1x laser RGB 2 Watt, auto, sound, dmx, ilda.
Kavelnr: 771-014 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €950,00
Huidig bod: € 950,00
Laser pink
1x laser pink, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-015 Conditie: Nieuw
Laser 560 mW RGBYP
1x laser 560 mW RGBYP, zeer ruimtevullende laser, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-025 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 185,00
Laser rgy
1x laser rgy, figuur laser projector, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-026 Conditie: Nieuw
RG laser met led
1x rg laser met led, figuur projectie, rood en groene laser en blauwe led, auto, sound, remote.
Kavelnr: 771-043 Conditie: Nieuw
Laser rgb spider
1x laser rgb spider, rode, groene, blauwe laser beams, auto, sound en dmx.
Kavelnr: 771-075 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 300,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers