Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Lasers
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Laser blauw 1W
1x laser blauw 1W, werking op de maat van de muziek, dmx en ilda , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Locatie:
Bied mee
Laser blauw 500 mW
1x laser blauw 500 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-003 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Laser RGB 500 mW
1x laser RGB 500 mW, auto, sound en dmx, beamshows en voorgeprogrammeerde ingebouwde bewegende animaties , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-004 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €175,00
Huidig bod: € 175,00
Laser red beam
1x laser red beam, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-006 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Kavelnr: 906-007 Conditie: Gebruikt
Laser RGB 450 mW
1x laser RGB 450 mW, auto, sound en dmx, beamshows , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-008 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 150,00
Laser puntjes rood
1x laser puntjes rood, projecteerd rode laser puntjes , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-017 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Kleuren laser
1x kleuren laser, RGY laser, auto, sound en dmx werking , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-042 Conditie: Gebruikt
Laser 560 mW RGBYP
1x laser 560 mW RGBYP, zeer ruimtevullende laser, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-100 Conditie: Gebruikt
Laser puntjes blauw
1x laser puntjes blauw, roterende blauwe laser puntjes , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
RGB laser 500W
1x rgb laser 500W, full collor laser, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-123 Conditie: Gebruikt
Laser 4 way RRGG
1x laser 4 way RRGG, 4 gemotoriseerde uitgangen, 2x rood en 2x groen, zeer ruimtevullende laser, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-124 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €125,00
Huidig bod: € 125,00
Laser blauw
1x laser blauw, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-152 Conditie: Gebruikt
RGB laser
1x rgb laser, maakt al de kleuren, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-153 Conditie: Gebruikt
RGB puntjes laser 200 mW
1x RGB puntjes laser 200 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-157 Conditie: Gebruikt
Laser rood
1x laser rood, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-158 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
1x rgb laser, projeteert roterende kleuren laser punten, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-162 Conditie: Gebruikt
Laser pink
1x laser pink, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-165 Conditie: Gebruikt
1x laser 560 mW RGBYP, zeer ruimtevullende laser, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-175 Conditie: Gebruikt
Laser rgy
1x laser rgy, figuur laser projector, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-176 Conditie: Gebruikt
RG laser met led
1x rg laser met led, figuur projectie, rood en groene laser en blauwe led, auto, sound, remote , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-193 Conditie: Gebruikt
Laser rgb spider
1x laser rgb spider, rode, groene, blauwe laser beams, auto, sound en dmx , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-225 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 300,00
Mini Laser Firefly met figuren
1x Mini Laser Firefly met figuren, projecteerd puntjes/patronen/figuren , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-257 Conditie: Gebruikt
Mini stage laser
1x mini stage laser, projecteerd laser puntjes , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-264 Conditie: Gebruikt
Laser RGB 500
1x laser RGB 500, RGB kleuren laser, auto, sound, dmx en ilda, 500 mW , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-269 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €275,00
Huidig bod: € 275,00
1x laser blauw, 200 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-270 Conditie: Gebruikt
Laser rood 200 mW
1x laser rood 200 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-272 Conditie: Gebruikt
Laser Pink
1x laser Pink, auto, sound en dmx, 250 mW , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-273 Conditie: Gebruikt
Laser RGB
1x laser RGB, 450 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-274 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €145,00
Huidig bod: € 145,00
1x laser blauw, 500 mW, auto, sound en dmx , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-281 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers